Gala Finałowa Nagrody Gospodarczej Laur im. Rajmunda...

  Gala Finałowa Nagrody Gospodarczej Laur im. Rajmunda Rembielińskiego [ZDJĘCIA]

  dwoi.

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Gala Finałowa Nagrody Gospodarczej Laur im. Rajmunda Rembielińskiego [ZDJĘCIA]
  1/97
  przejdź do galerii

  ©fot. Grzegorz Gałasiński

  W Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi w piątek, 14 grudnia, odbyła się Gala Finałowa Nagrody Gospodarczej Laur im. Rajmunda Rembielińskiego. Nagroda jest uhonorowaniem firm, osób i podmiotów, które w ponadprzeciętny sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarki, osiągają znaczące sukcesy biznesowe i działają na rzecz poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Nagroda przyznawana jest przez środowisko gospodarcze. Gali towarzyszyła zbiórka prezentów na rzecz podopiecznych Fundacji Dom w Łodzi.
  Unikalny charakter konkursowi nadaje fakt, że nagroda przyznawana jest wyłącznie przez środowisko gospodarcze. Organizatorem konkursu są: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Loża Łódzka Business Centre Club, Stowarzyszenie Klub 500-Łódź oraz Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan.

  Patronem nagrody wybrano Rajmunda Rembielińskiego, któremu Łódź zawdzięcza ogromny skok gospodarczy. Statuetka lauru została zaprojektowana przez dr. Tomasza Matuszaka i wykonana przez prof. Zbigniewa Dudka, pracowników ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Statuetka jest artystyczną wizją łodzi zwieńczonej gałązką laurową.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo