GKS Bełchatów wygrał z Jagiellonią 2:0 [ZDJĘCIA]

Dariusz Śmigielski
PGE GKS Bełchatów wygrał z Jagiellonią Białystok 2:0, a obie bramki bełchatowianie strzelili w pierwszych siedmiu minutach gry.

W 2. minucie Żewłakow dopadł do odbitej po strzale Tomasza Wróbla piłki i z blisko trzydziestu metrów trafił w okienko bramki Grzegorza Sandomierskiego.

Pięć minut później Żewłakow wygrał główkę z obrońcami Jagiellonii po dośrodkowaniu Maka, a do piłki dopadł Damian Zbozień i sprytnym strzałem zdobył swojego pierwszego gola w ekstraklasie.

Jeszcze przed przerwą na 3:0 mógł podwyższyć Jacek Popek, który pewnie do tej pory nie wie, w jaki sposób Sandomierski obronił jego strzał.

PGE GKS Bełchatów - Jagiellonia Bialystok 2:0 (2:0)

Gole: Marcin Żewłakow (2), Damian Zbozień (7)

Sędziował: Tomasz Musiał (Kraków)

Widzów: 2100

PGE GKS: Sapela - Modelski, Zbozień, Sawala, Popek - Wróbel, Baran, Bożok, Mateusz Mak (66, Buzała) - Żewłakow (90, Giel) - Nowak (90, Michał Mak). Trener: Kamil Kiereś.

Jagiellonia: Sandomierski - Grzyb, Gusić (70, Pawłowski), Cionek, Norambuena - Makuszewski, Tymiński, Cetković (46, Burkhardt), Bandrowski, Seratlić (46, Dzalamidze) - Rasiak. Trener: Tomasz Hajto.