Głosowanie nad budżetem obywatelskim: Miasto szuka...

  Głosowanie nad budżetem obywatelskim: Miasto szuka wolontariuszy

  mek

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi wystosowała w poniedziałek apel do mieszkańców miasta. Zachęca w nim łodzian, by jako wolontariusze wzięli udział w organizacji głosowania nad projektami złożonymi do budżetu obywatelskiego i informowaniu o nim mieszkańców miasta. Poniżej publikujemy tekst apelu.
  Głosowanie nad budżetem obywatelskim: Miasto szuka wolontariuszy

  ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Drodzy Łodzianie

  Z dumą mogę powiedzieć, że zdaliśmy celująco egzamin z samorządności. W pierwszej fazie realizacji budżetu obywatelskiego wpłynęło aż 908 wniosków! Żadne z polskich miast, które podjęły podobny projekt, nie może się pochwalić takim wynikiem. Tym samym daliście Państwo dowód, że poziom aktywności obywateli i troska o sprawy Łodzi osiągnęły najwyższy pułap w skali kraju. Przed nami kolejny, bardzo ważny i trudny etap – głosowanie nad zgłoszonymi przez mieszkańców projektami.

  Zdaję sobie sprawę, że jest to dla nas wszystkich zupełnie nowe wyzwanie. Dlatego wszelka pomoc w dotarciu do mieszkańców naszego miasta z rzetelną informacją będzie nieoceniona.


  Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkie osoby, które chciałyby - jako wolontariusze – wesprzeć kolejną fazę wdrażania projektu budżetu obywatelskiego w naszym mieście. Od tego zależy realizacja bardzo wielu cennych dla Łodzi inicjatyw.

  Hanna Zdanowska

  Zainteresowane osoby mogą kontaktować się z Biurem ds. Partycypacji Społecznej w Departamencie Prezydenta Urzędu Miasta Łodzi, ul. Piotrkowska 115, II p, pokój nr 1., tel. 42/638 46 00, adres e-mail:sekretariat.bps@uml.lodz.pl

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  szukają jeleni ?

  Artur (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 5

  A to nie jest przypadkiem tak, że jedna z fundacji wzięła za wymienione czynności kasę i miała prowadzić kampanię informacyjną o budżecie ?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Przecież

  fiołek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 14 / 13

  już mają wolontariuszy ustanowionych ustawowo do segregowania śmieci. Jak tak dalej pójdzie to wszystko bedzie na zasadzie wolontariatu a my będziemy tylko niewolnikami.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo