Grand Prix Mazovia. Medale karateków KK Harasuto Łódź. Zdjęcia

Za nami kolejny emocjonujący karatecki weekend! Tym razem zawodnicy klubu Harasuto wzięli udział w Grand Prix Mazovia w Zielonki-Parcela, koło Warszawy. W turnieju zmierzyło się blisko 200 zawodników z Polski i Ukrainy.

Relacjonuje trener Janusz Harast: - Ogromne gratulacje dla Wojciecha Smażka, który po trzech walkach zwyciężył w swoją kategorii kumite chłopców U12 +40 KG, zdobywając tym samym złoty medal!
Srebrny medal wywalczył Piotr Biel w kumite chłopców U14 +50 KG, ulegając nieznacznie w finale.
Brązowe medale zdobyli: Kacper Kucharski w kumite chłopców U10 +30KG, Miłosz Pilarczyk w kumite chłopców U10 -30KG, Jan Urbańczyk w kumite chłopców U12 -40 KG, Filip Mielczarek w kumite chłopców U16 -63KG oraz Justyna Chmielewska w kumite chłopców U12 +40 KG.
5 miejsca przypadły zawodnikom: Joanna Bartuzel, Mateusz Rubnikowicz, Łukasz Rubnikowicz.
Trenerzy klubu Harasuto serdecznie gratulują wszystkim zawodnikom! Widać duży progres w naszych karatekach - kończy Janusz Harast.