I Puchar Polski w karate. Udany start zawodników Klubu Karate Harasuto Łódź

W Trzebnicy odbył się I Puchar Polski w karate organizowany przez Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei oraz Polską Unię Karate, w którym udział brali zawodnicy klubu Harasuto Łódź.

Doskonale poradził sobie młody zawodnik Piotr Biel, który zajął 2 miejsce w kategorii kumite chłopców 10-11 lat +45 kg, 3 miejsce zdobył Kacper Kucharski w kategorii kumite chłopców 8-9 lat + 37 kg.

Kolejne miejsca są niestety bez medali, aczkolwiek wciąż punktowane. 5 miejsca zajęli: Kacper Wasiak kat. 8-9 lat -37 kg, Marcin Gradowski kat. 10-11 lat -35 kg, Jakub Tarka kat. 12-13 lat -35kg. 7 miejsca zajęli: Dawid Majewski kat. 8-9 lat -32 kg, Ignacy Jaśniewski kat. 10-11 lat +45 kg. Miejsce 9 zajęła Hanna Gawlik kat. 10-11 +40 kg. Gratulacje dla wszystkich zawodników.