Nasza Loteria

Igrzyska Sieradzkich Przedszkolaków po raz 33. Niebywałe emocje (ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Igrzyska Sieradzkich Przedszkolaków
Igrzyska Sieradzkich Przedszkolaków Fot. Dariusz Piekarczyk
W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu rozegrano 33. Igrzyska Sieradzkich Przedszkolaków bardzo dobrze zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wystartowało 10 sieradzkich przedszkoli. Dzieciaki rywalizowały w biegu przez płotki, biegu sztafetowym, strzelały piłką na bramkę.

Najważniejszą konkurencją było jednak przeciąganie liny, które tym razem wygrało Słoneczne Przedszkole nr 4. Igrzyska porywająco poprowadził Włodzimierz Błoński.

od 7 lat
Wideo

Tomasz Pawlak - Dolnośląska Kraina Rowerowa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki