III liga: Warta Sieradz - ŁKS Łódź 2:2 [ZDJĘCIA]

Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz - ŁKS Łódź 2:2
Warta Sieradz - ŁKS Łódź 2:2 Dariusz Piekarczyk
W meczu 9. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej Warta Sieradz zremisowała na swoim boisku z ŁKS Łódź 2:2 (1:1).

Mecz nie był wielkim widowiskiem. Remis nie satysfakcjonuje ani Warty, ani ŁKS.

Warto jednak zauważyć, że dla zespołu z Sieradza to pierwsza zdobycz punktowa po trzech porażkach. ŁKS podniósł się zaś po przegranej w Radomiu 0:3.

Mecz w Sieradzu był też ligowym debiutem Andrzeja Kretka, nowego trenera ŁKS. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście. Już w 12 minucie kapitalnym uderzeniem w prawy róg bramki popisał się Arkadiusz Mysona.

Kamil Adaem nie miał nic do powiedzenia. Piłka wylądowała w siatce. W 25 minucie biało-zieloni przeprowadzili kontrę, którą silnym strzałem wykończył Marcin Kobierski. Piłka przełamała ręce Szymona Gąsiń- skiego i zatrzymała się w siatce.

W 57 minucie rezerwowy Kamil Woźniak efektownym strzałem głową zdobył prowadzenie dla Warty. Sieradzanie zaczęli przeważać, ale w 75 minucie Przemysław Sosnowski sfaulował we własnym polu karnym Kamila Cupriaka i sędzia podyktował rzut karny dla ŁKS.

Pewnym strzałem popisał się Robert Sierant i ustalił wynik meczu.