III liga: WKS Wieluń - Żyrardowianka Żyrardów 5:0 [ZDJĘCIA]

Jacek Piwnicki
Piłkarze WKS Wielun rozgromili na własnym stadionie w meczu 15. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej zespół Żyrardowianki Żyrardów aż 5:0.

Mimo że w pierwszej połowie wielunianie gola nie strzelili, to i tak prowadzili 1:0, gdy po dośrodkowaniu Sebastiana Banasia własnego bramkarza w 31. minucie spotkania pokonał Kacper Bargieł.

W drugiej części spotkania gospodarze już pomocy rywali nie potrzebowali, a kolejne bramki strzelili: Dawid Przezak (50 min), Tomasz Kazimierowicz (66), Damian Zawieja (73) i junior Jakub Wiśniewski (87). Warto dodać, że dla Zawiei i Wiśniewskiego były to pierwsze trafienia w III lidze.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: WKS Wieluń pokonał wysoko Żyrardowiankę [ZDJĘCIA]