Inteligentny apartamentowiec rośnie na Widzewie

  Inteligentny apartamentowiec rośnie na Widzewie

  Ewelina Romańska

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Wieżowiec jest budowany niedaleko hipermarketu Tesco na Widzewie
  1/2
  przejdź do galerii

  Wieżowiec jest budowany niedaleko hipermarketu Tesco na Widzewie ©Grzegorz Gałasiński

  Apartamentowiec, który przy ul. Rokicińskiej buduje firma Budomal ma być wizytówką Widzewa. Złożony jest z trzech brył o różnych wysokościach od 10 do 14 kondygnacji. Z góry wieżowiec przypomina literę Y.
  - Charakter budynku jest nietypowy, pełen innowacyjnych rozwiązań. Materiały, które użyliśmy podczas budowy tego obiektu są nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne - mówi Tomasz Jochim prezes firmy Budomal.

  Cały budynek z zagospodarowanym terenem ma być skończony w połowie 2014 roku. Będą w nim 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania, a także dwupoziomowe apartamenty położone na najwyższych kondygnacjach.


  - W budynku zamontowane będą cichobieżne, nowoczesne windy. Do dyspozycji mieszkańców będzie dwupoziomowy, podziemny parking, a dla najmłodszych plac zabaw. Całość powierzchni będzie monitorowana w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców. Dodatkowo na parterze budynku przewidujemy pomieszczenia usługowe przede wszystkim dla biur lub drobnych usługodawców - wylicza Tomasz Jochim.

  Metr kwadratowy kosztuje 4600 zł.

  - Oferujemy mieszkania w stanie deweloperskim, ale planujemy także rozszerzyć swoją ofertę o pakiety z aranżacją mieszkań. Wiązać się to będzie z montażem armatury, płytek i tym podobnych - mówi prezes Tomasz Jochim.

  Już niebawem firma Budomal będzie przenosić prawa własności na nowych właścicieli lokali. Jak mówi prezes firmy, na razie skupia się na sprzedaży mieszkań, choć nie wyklucza ich wynajmu.

  - Na razie robimy wszystko by nasze mieszkania były atrakcyjne nie tylko pod względem lokalizacji, ale i innowacyjnych rozwiązań. Dopuszczamy możliwość zamontowania inteligentnego urządzenia, które będzie sterowało różnymi funkcjami we wszystkich pomieszczeniach.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  .Tytuł

  .Podpis (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 8

  "Charakter budynku jest nietypowy, pełen innowacyjnych rozwiązań. Materiały, które użyliśmy podczas budowy tego obiektu są nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne"

  czyli beton szalunkowy i...rozwiń całość

  "Charakter budynku jest nietypowy, pełen innowacyjnych rozwiązań. Materiały, które użyliśmy podczas budowy tego obiektu są nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne"

  czyli beton szalunkowy i ceramiczne pustaki poryzowane hmm...zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  pisztolet

  Pikne blokowiska (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 19

  Szybko buduja ten budynek ale nie ma sie co dziwic w koncu miasto w tym swych paluszkow nie macza.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo