IV liga: ŁKS gra na wyjeździe ze Startem Brzeziny na...

  IV liga: ŁKS gra na wyjeździe ze Startem Brzeziny na stadionie... Startu Łódź

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  IV liga: ŁKS gra na wyjeździe ze Startem Brzeziny na stadionie... Startu Łódź
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Paweł Łacheta

  Piłkarze ŁKS rozegrają w środę trzeci mecz w rozgrywkach czwartej ligi, ale pierwszy wyjazdowy. Daleko jechać jednak nie będą musieli, bo spotkanie odbędzie się na stadionie Startu w Łodzi. I będzie zamknięte dla kibiców.
  Do tej pory w rozgrywkach czwartej ligi podopieczni trenera Wojciecha Robaszka nie przegrali i nawet nie stracili gola. Przy al. Unii najpierw pokonali Pogoń-Ekologa Zduńska Wola 4:0, a następnie wygrali z Zawiszą Pajęczno 5:0. Do ich dorobku zostały już dopisane trzy punkty i trzy gole za oddany walkowerem mecz przez KS Paradyż. Najniższe zwycięstwo drużyna ŁKS odniosła zatem w meczu... wygranym walkowerem.


  Dziś także można spodziewać się wyraźnej wygranej drużyny Robaszka, bo Start to na razie najsłabszy zespół w czwartej lidze. W czterech meczach zespół z Brzezin nie zdobył jeszcze ani jednego punktu, przegrywając kolejno ze Zjednoczonymi Stryków 0:1, Widokiem Skierniewice 1:2, Jutrzenką Warta 1:4 i Pogonią-Ekologiem 2:4.

  Pierwotnie ełkaesiacy mieli zagrać dzisiaj ze Startem w Pucharze Polski, ale klub z Brzezin wolał oddać walkowerem tamto spotkanie, a rozegrać mecz czwartej ligi. Szefowie ŁKS, którzy - jak już informowaliśmy - nie zamierzają zgadzać się na wyznaczanie nowych terminów kolejnych meczów, zaakceptowali takie rozwiązanie. Tym samym w wojewódzkich rozgrywkach Pucharu Polski ŁKS wywalczył już awans, bo spotkanie ze Startem zostanie zweryfikowane jako walkower 3:0 dla podopiecznych Robaszka.

  Szkoda, że mecz ze Startem ostatecznie odbędzie się bez udziału publiczności, bo dzięki temu brzeziński zespół mógłby zarobić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Niestety, wciąż panuje nieuzasadniona niczym panika przed zorganizowaniem meczu z ŁKS. Nie bali się szefowie Mazovii Rawa Mazowiecka, ale na zorganizowanie meczu nie pozwolił miejscowy burmistrz. Mazovia chciała podreperować swój budżet, ale nie dostała szansy. I szefowie klubu... zdecydowali, by wycofać drużynę z rozgrywek.

  Wiadomo więc, że piłkarzy ŁKS czeka wolny weekend, ale rozgrywki czwartej ligi tak pędzą, że w sumie trener Robaszek nie ma na co narzekać. Kolejne spotkanie ligowe jest już bowiem zaplanowane na środę 11 września, gdy jego podopieczni zmierzą się na stadionie przy al. Unii z Borutą Zgierz. To spotkanie na pewno dojdzie do skutku. A kolejne, z Pilicą w Przedborzu? Na razie nie ma żadnej informacji na ten temat, ale jeszcze przed startem ligi słychać było, że Pilica odda mecz walkowerem.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo