Jarosław Gowin i John Godson spotkali się z łódzkimi...

  Jarosław Gowin i John Godson spotkali się z łódzkimi przedsiębiorcami [ZDJĘCIA]

  Piotr Brzózka

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Jarosław Gowin i John Godson spotkali się z łódzkimi przedsiębiorcami [ZDJĘCIA]
  1/6

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Paweł Łacheta

  Bezpośrednie wybory szefa PO, to był dobry pomysł Donalda Tuska - przyznał goszczący w Łodzi poseł Jarosław Gowin. Jego zdaniem pozwoli to ograniczyć patologie, które trawią Platformę, także łódzką...
  - Szkoda tylko, że dobry pomysł został zepsuty, gdy ogłoszono, iż wybory odbędą się w wakacje. To absurd - stwierdził Gowin, po czym zaapelował do Tuska, by ten stanął z nim do debaty. Zaznaczył, ze jest groźny tylko w bitwie na argumenty, więc Tusk nie ma się czego obawiać.

  Gowin, który jest kontrkandydatem premiera w walce o fotel szefa PO, przyjechał do Łodzi, by wspólnie z Johnem Godsonem spotkać się z przedsiębiorcami. Mówił, że potrzebny jest nowy impuls, który wyrwie gospodarkę ze stagnacji.

  - O reformach zazwyczaj mówi się z przymiotnikiem "bolesna". Ale mogą być reformy radosne. Dwa przykłady: po pierwsze, ograniczenie obowiązku informacyjnego przedsiębiorców wobec różnych urzędów. Na początek chociaż o 15 procent. Po drugie: wprowadzenie zasady domniemania zgody ze strony urzędu po 60 dniach. Brak decyzji odmownej w ciągu 60 dni oznaczałby zgodę - przekonywał do swoich pomysłów Gowin.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pierwszą patologią jest poseł Godson parkujący w miejscu niedozwolonym!!!!

  zniesmaczony (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 23 / 23

  Ładny przykład daje przedstawiciel narodu. Parkowanie po prawej stronie ul. Więckowskiego jest niedozwolone. Nawet gdyby było dozwolone to nie jest zachowane półtora metra wolnego chodnika. Wstyd!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo