Jest sukces. Pierwsze zwycięstwo Widzewa na obcym boisku w tym sezonie!

(ww, pas)
Dziś piłkarze Widzew zmierzą się w Olsztynie z tamtejszym Stomilem. Początek spotkania o 12:40.

STOMIL OLSZTYN VS WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA LIVE

Strona wymaga odświeżania

STOMIL OLSZTYN0
WIDZEW ŁÓDŹ1

Koniec meczu. Pierwsze zwycięstwo Widzewa na obcym boisku w tym sezonie!
87 min Mucha zastępuje Robaka
87 min Tomczyk w ostatniej chwili zablokowany w polu karnym
79 min po strzale Tanżyny piłka przeleciała obok słupka
78 min gra coraz pewniejszego Widzewa na przedpolu Stomilu
76 min Remisz blokuje strzał Robaka
75 min Kun za Michalskiego, a Samiec Talar za Ameyawa
72 min zmiany w Widzewie Tomczyka za Kitę, a Możdżeń za Hanouska
71 min po strzale Strausa pewna interwencja Wrąbla
69 min niecelny strzał Robaka
68 min żółta kartka dla Szczutowskigo
49 min Stomil o krok od zdobycia gola. Po strzale Łuczaka piłka odbiła się od Stępińskigo, zmyliła Wrąbla, ale przeleciała obok słuplka
63 min Widzew czeka na to co wymyślą rywale
54 min gol dla Widzewa!!! po centrze w pole bramkowe Leszczyński wypuścił piłkę, a do bramki posłał ją Ameyaw
48 min po akcji lewą stroną, centrze i główce van Huffela piłka odbiła się od Gacha
48 min słaby strzał Łuczaka. Piłkę łapie Wrąbel
46 min początek drugiej połowy. Widzew bez zmian
Koniec pierwszej połowy Widzew lepszy, ale bez bramkowego efektu
44 min po centrze Ameyawa i główce Robaka znakomita interwenja Leszczyńskiego
42 min po groźnej kontrze Van Huffel posłał piłkę panu Bogu w okno
39 min po dośrodkowaniu Ameyawa rywale uprzedzili Michalskiego
33 min strzał Łuczaka w boczną siatkę
27 min minimalnie za mocne podanie Ameyawa do Michalskigo
26 min coraz intensywniej pada śnieg
23 min płynna, składna akcja Stomilu. Wrąbel pewnie broni uderzenie Hinokio
22 min po strzale Poczobuta zza pola karnego kolejna udana interwencja Leszczyńskiego
20 min po znakomitym wycofaniu piłki na koniec pola karnego przez Kitę, zablokowany strzał Robaka
18 min po rzucie rożnym i główce Kity znakomita interwenja Leszczyńskiego
18 min kontra Widzewa zakończona wybiciem piłki na rzut rożny
16 min pełna strat piłki gra się wyrównała
9 min żółta kartka za faul dla Tanżyny
3 min pewna interwencja Leszczyńskiego po strzale zza pola karnego Gacha
2 min faul na MiIchalskim, rzut wolny z rogu pola karnego
1 min Zaczynamy
Godz. 12.37 Zmiana w składzie łodzian!!!!! W miejsce Krystiana Nowaka pojawił się Daniel Tanżyna! Powód? Uraz mięśnia
Godz. 12.35 Celem Widzewa jest wywalczenie pierwszego w sezonie zwycięstwa na obcym boisku. W dniu spotkania w Olsztynie minęło dokładnie 277 dni od ostatniej wyjazdowej wygranej Widzewa Łódź na wyjeździe. Miało to miejsce jeszcze w II lidze, w meczu przeciwko Garbarni Kraków, który łodzianie wygrali 3:1. Od tego czasu piłkarze RTS nie zdołali wrócić z wyjazdu z kompletem punktów, nie licząc wyjazdowego spotkania z GKS 1962 Jastrzębie, które zostało przeniesione do... Łodzi.

Godz.12.30 Nareszcie. Po tygodniach oczekiwań po graniu ligowyh ogonów w wjściowym składzie łodzian pojawił się nowy graz - Hanousek, który ma robić różnię (na korzyść oczywiście) w grze zespołu. Do wyjściowego składu wrócił kapitan Robak. Zachował miejsce w podstawowej jednaste, jak najbardziej słusznie, piłkarz noszący w zastępstwie kapitańską opaskę, pomocnik Poczobut. W defensywie pojawił się w miejsce pauzującego za nadmiar kartek Kosakiewicza, dawno niewidziany Stępiński. Uraz kości śródstopia wyeliminował z kadry też Czubaka. Cały czas jest poza nią Fundambu.
Godz. 12 - Do podstawowego zestawienia powrócił Marcin Robak. Kapitan czerwono-biało-czerwonych stworzy parę napastników z Przemysławem Kitą.

Godz. 11:50 - Składy obu drużyn poniżej:
Widzew: Wrąbel – Stępiński, Tanżyna, Grudniewski, Gach – Michalski, Poczobut, Hanousek, Ameyaw – Kita, Robak
Rezerwowi: Kudrjavcevs – Tanżyna, Becht, Caique, Możdżeń, Mucha, Kun, Samiec-Talar, Tomczyk

Stomil: Leszczyński – Byrtek, Remisz, Carolina – Sierant, Van Huffel, Skrzypczak, Straus – Hinokio, Łuczak – Szczutowski
Rezerwowi: Skiba – Mosakowski, Szabaciuk, Tecław, Ogrodowski, Szramka, Kuświk

Godz. 11:25 - Widzew nie wygrał spotkania na wyjeździe od 277 dni! Kibice Widzewa liczą dziś na przełamanie. Poniżej aktualna tabela I ligi.

Godz. 11:20 - Dziś mecz Stomil - Widzew. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO. Strona wymaga odświeżania.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani