Karambol pod Tomaszowem. 3 osoby ranne [ZDJĘCIA]

  Karambol pod Tomaszowem. 3 osoby ranne [ZDJĘCIA]

  kos, mar

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Dwie kobiety i dziewczynka zostały poszkodowane w wypadku na drodze krajowej 713, pomiędzy Ujazdem a Rokicinami w powiecie tomaszowskim. W środę ok. godz. 17 zderzyły się tam trzy samochody.
  Ze wstępnych ustaleń wynika, że renault, w którym podróżowały 3 kobiety, zatrzymało się za samochodem, zamierzającym skręcić w lewo. Za nimi zatrzymał się opel. Niestety jadący z tyłu kierowca skody fabii nie wyhamował i uderzył w tył opla. Siła uderzenia była tak duża, że opel został przepchnięty na renault.

  W wypadku poszkodowane zostały dwie kobiety z renault i podróżująca z nimi dziewczynka. Poszkodowane zostały odwiezione do szpitala.

  WKRÓTCE ZDJĘCIA I FILM

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo