Kibice Widzewa zebrali już ponad 3 tys. zł. Koszykarki CosinusMed Widzewa nie dały rady Artego

DK
Przy piłce Klaudia Gertchen
Przy piłce Klaudia Gertchen Krzysztof Szymczak
Koszykarki CosinusMed Widzew dzielnie walczyły w Bydgoszczy przeciwko wiceliderowi Artego, ale wracają bez punktów.

Po pierwszej wyrównanej kwarcie łodzianki przegrały także drugą i na przerwę schodziły przy stanie 31:42. W połowie trzeciej kwarty widzewianki przegrywały tylko dziewięcioma punktami, ale wtedy nastąpił gorszy okres gry. Gospodynie zdobyły osiem punktów z rzędu i uzyskały bezpieczną przewagę. W końcówce jak równy z równym walczyły nasze dziewczęta, ale nie zdołały odrobić straty.

Przypominamy, że Widzew zbiera środki na karę 8 tys. zł za rzucenie serpentyn na parkiet podczas meczu z Arką Gdynia. Trwa zbiórka pod tym linkiem: zrzutka.pl/htbgug
W sobotę wieczorem zgromadzono już 3.098 zł. Każdy kto wpłaci przynajmniej 19 (w domyśle 19,10) złotych, będzie mógł swoje wsparcie zamienić na bilet na dowolny mecz widzewianek w tym sezonie. Zbiórka potrwa jeszcze 22 dni.