Kolizja radiowozu jadącego do tragicznego wypadku [ZDJĘCIA]

mar, kos
Policyjny radiowóz jadący na sygnale do śmiertelnego wypadku w Ksawerowie nie dojechał na miejsce, gdyż po drodze sam uczestniczył w wypadku.

Policyjny radiowóz jechał na sygnale ul. Łódzką w Ksawerowie. Policjanci spieszyli się do tragicznego wypadku, do którego doszło w Ksawerowie przed godz. 14. W tym samym czasie jadąca ul. Łódzką kobieta chciała skręcić w lewo w ul. Spóldzielczą. Kierująca audi A6 nie zauważyła, że lewym pasem wyprzedza ją radiowóz i wjechała w bok policyjnej kii. Radiowóz odbił się i uderzył lekko w volkswagena passata.

Żadnemu z uczestników kolizji na szczęście nic się nie stało.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 7

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Głośny kur
Podobno te radiowozy marki Kia mają nietypowo zamontowane syreny uprzywilejowania, stąd źle je słychać, co może doprowadzić do tego, że jadący na sygnale wóz może nie być słyszalny. Prawdopodobnie to, że ktoś ich nie usłyszał, jest przyczyną kraksy.
o
obserwator
Radiowóz odbił się pierw od tej "niepoczuwającej się do odpowiedzialności za całą kolizję" Pani jadącą audi A6 - potem od krawężnika a następnie uderzył rykoszetem w passata
R
Renia
Ja chciałabym żeby po moim wypadku wrzucili zdjęcie mojego rozbitego samochodu w gazetę i opisali w artykule jak to ktoś we mnie przywalił. Może dostałabym wieksze odszkodowanie :)
...
tzn passat jest bardziej obity wiec kto tu w kogo wjechal...
...
audi a6???? ja na zdjeciu widze vw passat - ale byc moze nie znam sie az tak na samochodach... bez komentarza - kto pisze te artykuly!!!???
m
mi
Radiowóz uczestniczył w kolizji, nie w wypadku. Mała wzmianka-więc artykuł może być na odwal się?
c
cdn.
bo kobiety jeżdżą bezpiecznie, nawet te ślepe i głuche
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie