Koluszki: Handlował kradzionym mięsem [ZDJĘCIA]

  Koluszki: Handlował kradzionym mięsem [ZDJĘCIA]

  mek, kwp

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Koluszki: Handlował kradzionym mięsem [ZDJĘCIA]
  1/4

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©KWP

  Pięć lat mogą spędzić w więzieniu 33-latek kradnący mięso w zakładów w Koluszkach i 42-letni kupiec kradzionego towaru. We wtorek zatrzymała ich koluszkowska policja.
  Do policjantów z Koluszek dotarła informacja, że kierowca zatrudniony w jednym z tamtejszych zakładów mięsnych, odsprzedaje część towaru, który rozwozi. Stróże prawa postanowili sprawdzić to zgłoszenie.

  11 czerwca, od rana, obserwowali podejrzanego kierowcę podczas rozwożenia mięsa. Doniesienie potwierdziło się. W pewnym momencie zjechał ze swojej zwykłej trasy i zatrzymał się na targowisku przy ul. Mickiewicza, obok volkswagena transportera. Razem z kierowcą drugiego pojazdu, przeładowali pięć pojemników z miejscem.

  Policjanci wkroczyli do akcji i zatrzymali 33-letniego kierowcę - mieszkańca pow. tomaszowskiego, oraz 42-letniego łodzianina, który był jego klientem.

  Okazało się, że mężczyźni współpracowali ze sobą od ok. roku. Mięso trafiało do jednego z łódzkich sklepów. Właściciel firmy wstępnie ocenił swoje straty na 170 tys. zł. Funkcjonariusze znaleźli przy sprawcach ok. 24 tys. zł. Mężczyznom grozi do 5 lat więzienia.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (8)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  s80

  sąsiad (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 18

  powinien dostać odpowiednią kare!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Sprawiedliwy

  henio (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 15 / 18

  jakiej zazdrości???? teraz każdy wie dlaczego tak szybko się dorobił!może ZPM nie jest idealny jednak dał się okradać tyle czasu!!!!! NIe szkoda mi ludzi , którzy dorabiają się w taki oto sposób!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  mięso

  obiektywny (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 15 / 8

  A ja myślę że wypisywanie na forum takich rzeczy to o niczym innym nie świadczy jak o zazdrości ludzi z okolicy co nie Panie :Ciekawski?! ZPM nie jest taki idealny jak by się mogło wydawać.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  złodziej mięsa

  ciekawski (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 28 / 22

  No to warto by było zobaczyć jakie inwestycje przeprowadził w ostatnich latach w swoim miejscu zamieszkania .Dobrze by było żeby były pracodawca zrobił sobie wycieczkę do Maksymilianowa i zobaczył...rozwiń całość

  No to warto by było zobaczyć jakie inwestycje przeprowadził w ostatnich latach w swoim miejscu zamieszkania .Dobrze by było żeby były pracodawca zrobił sobie wycieczkę do Maksymilianowa i zobaczył czego był sponsorem .zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  do paki i zabranie mienia

  :) (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 17 / 22

  nie wywiną się z tego, trzeba nauczyć takich bezmózgowców co grozi za kradzież w takim wymiarze !!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Do paki

  Znajomy (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 27 / 30

  to trwało 5 lat!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Inne czasy

  Kazimierz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 48 / 47

  W Polsce Ludowej można było za coś takiego zostać skazanym na śmierć, jak Stanisław Wawrzecki w 1965 roku - dobrze, że czasy się zmieniły

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo