Koluszki: Ukradła pieniądze i kazała ukryć je przyszłemu...

  Koluszki: Ukradła pieniądze i kazała ukryć je przyszłemu zięciowi

  mek, KWP

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Koluszki: Ukradła pieniądze i kazała ukryć je przyszłemu zięciowi
  1/2
  przejdź do galerii

  ©KWP

  Jak poszukiwacze skarbów poczuli się we wtorek policjanci z KPP Łódź Wschód. Odnaleźli zakopane w ziemi 855 zł, skradzione wcześniej przez 44-letnią mieszkankę gminy Koluszki. W ukryciu łupu, kobiecie pomagał jej... przyszły zięć.
  44-latka poszła we wtorek do sklepu spożywczo-przemysłowego w Redzeniu Nowym. W tym czasie, ekspedientka załatwiała sprawy z przedstawicielem handlowym. Na ladzie położyła przygotowane dla niego 855 zł. Korzystając z nieuwagi ekspedientki, 44-latka zabrała pieniądze z lady i szybko opuściła sklep.

  Ekspedientka szybko zauważyła zgubę i zawiadomiła policję. Poinformowała funkcjonariuszy, że pieniądze zabrała prawdopodobnie dobrze znana jej klientka. Policjanci udali się pod wskazany adres, przeszukali mieszkanie i odzież 44-latki. Nic nie znaleźli, jednak szukali dalej.

  Wreszcie udało się im ustalić, że 44-latka przekazała torebkę z pieniędzmi chłopakowi swojej córki i kazała mu je ukryć. Ten posłusznie wykonał polecenie i zakopał łup w pobliskich zaroślach. Sam pokazał to miejsce policjantom. Pieniądze zostały zabezpieczone a złodziejka zatrzymana. Za kradzież grozi jej do 5 lat więzienia.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  hahaha

  Piter (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 15

  Scenariusz na kolejną część "Gangu Olsena", może podtytuł "Dobry zięć/zły zięć"?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo