Koncert siatkarek ŁKS Commercecon w czwartym secie. Trzynaste zwycięstwo Wiewiór

Valentina Diouf znów była bohaterką ŁKS Commercecon
Trzynaste zwycięstwo w tym sezonie odniosły siatkarki ŁKS Commercecon. Wygrały w Bydgoszczy z Pałacem, choć pierwszy set padł łupem gospodyń.

Łodzianki mają na koncie 13 zwycięstw i 6 porażek. Z 40 punktami na koncie awansowały na trzecią pozycję w tabeli - za Chemikiem 47 punktów i Developresem - 50.
Bydgoszczanki zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. W poprzedniej kolejce odniosły ważne zwycięstwo (3:1 z Jokerem Świecie) w walce o utrzymanie się. Były więc na fali. Po pierwszym przegranym secie do 21, łodzianki przegrywały w drugim 20:22 i zanosiło się na sensację. Na szczęście Valentina Diouf skończyła trzy ważne piłki, a piłkę setową wygrała Kamila Witkowska.
Wiewióry nadal nie były jednak sobą i w trzecim secie prowadziły tylko 14:13. Łodzianki wzięły się jednak w garść i zdobyły pięć punktów z rzędu. Podopieczne trenera Michała Cichego wygrały do 18.
Czwarty, będący pieczęcią na zwycięstwie ŁKS set był formalnością. Zaczęło się od 7:2 i 13:7 dla łodzianek. Od tego momentu trwał koncert siatkarek ŁKS Commercecon. Można rzec, że zdemolowały Pałac. Wygrały seta wysoko i cały mecz. Trzynaste zwycięstwo stało się faktem.