Krótkie fryzury to najnowszy szyk mody, jeśli chodzi o letnie cięcia. Dodają one uroku i są świetnym odświeżeniem looku, jak również powrotem do coraz modniejszych lat 60. Królować przede wszystkim będą różne odmiany boba, pixie cut oraz grzywki. Twierdzenie, że kobiety w takich fryzurach wyglądają jak chłopczyce, to kłamstwo. Udowadniamy to w naszej galerii, gdzie przedstawiamy najlepsze pomysły i inspiracje na krótkie, letnie fryzury. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Krótkie fryzury na lato

Czasy długich włosów do pasa już dawno przeszły do historii. Obecnie największym trendem jest powrót do lat 60., w których królowały krótkie cięcia, podkreślające nasz silny charakter oraz ciekawą osobowość. Są też świetnym odświeżeniem po zimie i urozmaiceniem.

Podczas tegorocznego lata najmodniejsze będą takie cięcia jak:

  • baby bang - cechą charakterystyczną tej fryzury jest mocno wycieniowana grzywka oraz dość krótkie włosy, maksymalnie do ramion.
  • bob - uniwersalność nad uniwersalnościami, można by rzec. Ta fryzura nigdy nie wyjdzie z mody - odznacza się cięciem włosów do linii żuchwy, podkreślając rysy twarzy.
  • long bob - tak jak w bobie, jednak włosy są nieco dłuższe, sięgające ramion lub obojczyka.
  • Pixie cut – to niezwykle krótkie cięcie, dla którego również charakterystyczna jest grzywka.
  • loczki - już teraz można zauważyć, że jednym z największych hitów tego lata będą krótko obcięte loki.

Aby zobaczyć, jak wyglądają poszczególne krótkie fryzury na lato, przejdź do galerii zdjęć.