KSW 46 przed nami! Khalidov - Narkun - wyczekiwana walka...

  KSW 46 przed nami! Khalidov - Narkun - wyczekiwana walka wieczoru. KSW 46: pełna LISTA walk, bilety i transmisja

  a.w.

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  KSW 46 tym razem zawita na Dolny Śląsk. W gliwickiej Arenie, w walce wieczoru zmierzą się Mamed Khalidov i Tomasz Narkun.
  1/12
  przejdź do galerii

  KSW 46 tym razem zawita na Dolny Śląsk. W gliwickiej Arenie, w walce wieczoru zmierzą się Mamed Khalidov i Tomasz Narkun. ©Szymczak Krzysztof / Polska Press

  KSW 46 odbędzie się już 1 grudnia. Po raz pierwszy walki odbędą się w nowo otwartej hali Arena Gliwice. Po raz czwarty KSW zawita na Górny Śląsk. Znamy już pełną KARTĘ WALK. Sprawdzamy po ile są bilety na KSW 46 i gdzie oglądać galę w telewizji i online.

  KSW 46: kto z kim?


  Najbardziej oczekiwana walka wieczoru KSW 46 to pojedynek rewanżowy pomiędzy mistrzem wagi półciężkiej Tomaszen Narkunem a legendą sportów walki – Mamedem Khalidovem. W czasie wieczoru KSW 46 odbędą się równie ważne i oczekiwane pojedynki: Mateusz Gamrot zmierzy się z Kleberem Koike Ergstem, Salahdine Parnasse z Marcinem Wrzoskiem (waga piórkowa) a Marian Ziółkowski z Gracjanem Szadzińskim (waga lekka).


  Polacy kochają KSW! Jeden z poprzednich wieczorów walk obejrzało średnio 1,3 miliona widzów. Polskie wieczory KSW mają najwięcej fanów MMA na całym świecie. KSW 46 też będzie się cieszyło sporym zainteresowaniem. Już teraz bilety na wydarzenie rozchodzą się na pniu. W pierwszych 2 tygodniach zostało sprzedanych 10 tysięcy biletów. Ten wieczór z pewnością będzie udany. Gala KSW 46 już 1 grudnia w Gliwicach.

  UWAGA! Na parking Areny Gliwice trzeba wykupić spejcalne bilety. Koszt miejsca parkingowego pry Arenie Gliwice w czasie KSW 46 to 30-100 zł.

  Bilety na KSW 46


  Święto sztuk walki i wieczór pojedynków na najwyższym sportowym poziomie odbędzie się 1 grudnia 2018 roku w nowo powstałej arenie Gliwice. KSW 46 po raz warty odbędzie się na Dolnym Śląsku!

  Bilety na wieczór walk sa dostępne na platformie ebilet.pl. Cena biletów na wieczór KSW 46 różni się ze względu na wybrane miejsce (płyta lub trybuny) a także standard (vip, catering itp.). Ceny biletów na KSW 46 zaczynają się od 70 zł. Najdroższy karnet VIP na wieczór KSW to miejscy na płycie, zaraz przy ringu kosztuje 2500 zł. W cenę takiego karnetu wchodzi: osobiste wejście, welcome drink, catering, obsługa hostess, plakat z podpisami zawodników.  Karta walk KSW 46:


  Walka wieczoru i pojedynek na, który wszyscy czekają:
  Tomasz Narkun - Mamed Khalidov  Pozostałe pojedynki w ramach KSW 46:

  • Mateusz Gamrot - Kleber Koike Erbst / waga piórkowa
  • Marcin Wrzosek - Salahdine Parnasse / waga piórkowa
  • Borys Mańkowski - Bruce Souto / waga półśrednia
  • Roman Szymański - Daniel Torres / waga piórkowa
  • Gracjan Szadziński - Marian Ziółkowski / waga lekka
  • Artur Sowiński - Kamil Szymuszowski / waga lekka
  • Antun Racic - Sebastian Przybysz / waga kogucia
  • Krystian Kaszubowski - Michał Michalski / waga półśrednia  Gdzie oglądać KSW 46?


  TUTAJ znajdziesz aktualne informacje o transmisji z wydarzenia, możliwości wykupu pakietów oraz streamingu online.  KSW 46: kto z kim? gdzie oglądać

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo