MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kurs na Olechów

Łukasz Kaczyński
SKO zainauguruje działalność podczas sobotniego Festynu "Hop do szkoły". Wtedy rozpoczną się zapisy na zajęcia.
SKO zainauguruje działalność podczas sobotniego Festynu "Hop do szkoły". Wtedy rozpoczną się zapisy na zajęcia. materiały promocyjne
Strefa Kultury Otwartej to nazwa nowej instytucji kultury, które już we wrześniu rozpocznie działalność w Łodzi. Instytucja powstaje z inicjatywy Ośrodka Kultury "Górna" i Rady Osiedla Olechów-Janów.

Inicjatorom przedsięwzięcia zależny na aktywizowaniu dzielnicy Olechów, której mieszkańcy mają utrudniony dostęp do jakiejkolwiek oferty kulturalnej. Nie będzie to tradycyjny dom kultury. SKO działać będzie bowiem w dwóch szkołach podstawowych - SP nr 205 przy ul. Dąbrówki 1 i SP nr 141 przy ul. Zakładowej 35.

SKO działania ukierunkuje nie tylko do dzieci i młodzieży. Wśród bogatej palety zajęć artystycznych, którą przygotował OK "Górna" jest też Centrum Aktywnego Seniora 60+, organizujące różnorodne spotkania tematyczne. Przy Zakładowej 35 powstanie pracownia plastyczna dla dzieci i dorosłych plastyków-amatorów. Hitem ma szansę stać się popularna w Polsce zumba, intensywny trening taneczny przy rytmach latynoamerykańskich. Odbywać się będą też eksperymentalne warsztaty animacji filmowej w technice animacji poklatkowej i muzyczne zajęcia dla niemowląt i małych dzieci z rodzicami.

SKO zainauguruje działalność podczas sobotniego Festynu "Hop do szkoły". Wtedy rozpoczną się zapisy na zajęcia.

Damy ci więcej - zarejestruj się!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki