Łatwa i szybka wygrana siatkarek ŁKS Commercecon. Zaskakujące pochwały dla Wiewiór

Siatkówka. Po porażce w Pucharze CEVw Zagrzebiu siatkarki ŁKSCommercecon odniosły szybkie, łatwe i przyjemne zwycięstwo w Tauron Lidze.

Wiewióry nie miały trudnego rywala i wygrały 3:0, tracąc w trzech setach zaledwie 50 punktów. Mecz trwał zaledwie 78 minut. Rywalem łodzianek był #Volley Wrocław.
W pierwszej szóstce drużyny ŁKSCommercecon pohawiła się Julita Piasecka i wykorzystała swoją szansę. Została wybrana MVPspotkania.
Zagrała także 18-letnia debiutantka Alicja Jaryszek, wychowanka ŁKS Siatkówka Żeńska Szkoła Gortata Łódź, która już dwa lata temu występowała w reprezentacji Polski do lat 16.