ŁKS - Bzura Chodaków 4:1. Kolejny wygrany sparing łodzian [ZDJĘCIA]

mar, dp
W sobotnim meczu sparingowym piłkarze ŁKS Łódź pokonali czwartoligową Bzurę Chodaków-Sochaczew 4:1. Dwie bramki dla łodzian strzelił Golański, a po jednej zdobyli Staroń i Ślęzak.

W trzecim tegorocznym meczu kontrolnym piłkarze ŁKS odnieśli trzecie zwycięstwo. W sobotę łodzianie wygrali z Bzurą Chodaków-Sochaczew 4:1.

Już na początku meczu łodzianie stracili pierwszą w 2015 roku bramkę. Przed przerwą wyrównał jednak Łukasz Staroń, a w drugiej połowie gole zdobywali już tylko gospodarze. W 56. minucie piłkę w bramce gości umieścił Łukasz Staroń, a wynik meczu ustalił Artur Golański, strzelając w ostatnim kwadransie dwie bramki.

- Po meczu zadecydowaliśmy, że chcielibyśmy aby w ŁKS pozostali Ołeksij Nadejszak, Bartosz Bujalski oraz Dawid Piekielny - mówi Marek Chojnacki, jeden z trenerów ŁKS. - O tym czy pozostaną, zadecydują jednak inne aspekty, takie jak choćby wysokość czy długość kontraktu. Negocjować będą działacze. Jeśli chodzi o Brazylijczyka Mauricio Martona, to będziemy przyglądać mu się jeszcze przez tydzień. W najbliższą sobotę gramy mecz kontrolny z Pelikanem Łowicz i po tym spotkaniu powinniśmy zadecydować o jego losie.

ŁKS-Bzura Chodaków-Sochacze 4:1 (1:1)