ŁKS Commercecon - Scandicci 0:3. Powrót Lucie Muhlsteinovej [ZDJĘCIA]

Lucie Muhlsteinova, Regiane Bidias, Krystyna Strasz i Daria Szczyrba
Lucie Muhlsteinova, Regiane Bidias, Krystyna Strasz i Daria Szczyrba Grzegorz Gałasiński
W ostatnim swoim meczu Ligi Mistrzyń w Łodzi siatkarki ŁKS Commerecon przegrały z włoską drużyną Scandicci 0:3.

Wydarzeniem meczu był pierwszy po przerwie występ rozgrywającej Lucie Muhlsteinovej. Jeszcze trochę minie czasu, zanim drużyna ŁKS znajdzie właściwy rytm gry.

Mecz trwał 73 minuty. W dwóch pierwszych setach gra była wyrównana, ale w końcówkach setów lepsze były siatkarki z włoskiej drużyny.

Przed naszą drużyną jeszcze dwa mecze wyjazdowe. Szansa awansu już została stracona. Ale ŁKS zyskał doświadczenie, które może procentować w przyszłym sezonie.

ŁKS Commercecon – Savino del Bene Scandicci 0:3 (21:25, 22:25, 17:25)
ŁKSCommercecon: Lucie Muhlsteinova 1, Regiane Bidias 13, Klaudia Alagierska 2, Monika Bociek 15, Daria Szczyrba 13, Zuzanna Efimienko-Młotkowska 2, Krystyna Strasz (l). Trener: Michal Masek.
6.02: Conegliano - Schwerin (20.30)
1.Scandicci103-111-3
2.Conegliano52-16-5
3.Schwerin31-24-6
4.ŁKS Commercecon31-33-10

Wcześniej: ŁKS Commercecon - Schwerin 3:1, Conegliano - Scandicci 3:2, Scandicci - ŁKS Commerceon 3:0, Schwerin - Conegliano 3:0, ŁKS Commercecon - Conegliano 0:3, Scandicci - Schwerin 3:0.

Pozostaną do rozegrania:
19.02: Schwerin - ŁKS Commercecon, 20.02: Scandicci - Conegliano, 26.02: Conegliano - ŁKS Commercecon, Schwerin - Scandicci.