ŁKS Commercecon wygrał 3:1. Powrót Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej

Zuzanna Efimienko-Młotkowska
Siatkarki ŁKS po zaciętej walce w czwartym secie wygrały z MKS w Kaliszu 3:1.

Pierwszego seta ełkaesianki przegrały do 19, choć prowadziły 14:8. Gospodynie zdobyły 7 punktów z rzędu. Później znów kaliszanki grały skuteczną serią - od 16:16 do 20:16.
W dwóch następnych setach Łódzkie Wewióry rządziły na boisku.
W trzecim secie na boisku pojawiła się Zuzanna Efimienko-Młotkowska, która leczyła kontuzję.
Liczyliśmy, że w czwartym secie łodzianki wygrają łatwo. Nic z tego. Gospodynie prowadziły 21:20, 22:21, 23:22. Trener Michal Masek wziął wtedy czas. Na punkt Regiany Bidias odpowiedziały gospodynie. Jest remis 24:24 i znów przewaga MKS 25:24 i kolejny remis 25:25. Dwa ważne punkty zdobyła Regiane Bidias. Prowadzimy 26:25. Kolejny atak gospodyń w aut. ŁKS wygrywa 27:25.