ŁKS GKS Jastrzębie na żywo. Wynik meczu ŁKS GKS. Łodzianie grają kolejny mecz z cyklu liczyć albo nie liczyć się w walce o ekstraklasę. Niestety forma piłkarzy ŁKS nie napawa optymizmem. Ale kibice wciąż wierzą, że ŁKS ostatecznie zajmie miejsce dające możliwość gry w barażach o ekstraklasę. Ale dziś trzeba wygrać! ŁKS GKS od godziny 15 na żywo online. Zapraszamy na relację!

ŁKS GKS Jastrzębie na żywo online

Wynik meczu ŁKS GKS 1:1

To był fatalny występ podopiecznych trenera Ireneusza Mamrota, którzy stracili punkty na własne życzenie. Prawie 70 minut grali z przewagą jednego zawodnika, a mimo to nie dość, że nie strzelili drugiej bramki, to stracili wyrównującą. Goście wywalczyli w dziesiątkę dwa rzuty karne. Pierwszy obronił Arndt, drugi przyniósł gościom gola. Liczyliśmy na derby ŁKS - Widzew w walce o ekstraklasę, a w przyszłym sezonie możemy mieć derby w pierwszej lidze. Koszmarne wyniki łodzian.
Koniec meczu
90+5 min. Jeszcze jeden strzał gości, Arndt łapie piłkę
90+4 min. Łodzianie domagają się karnego, ale gwizdek sędziego milczy
90+3 min. Łodzianie jeszcze atakują
90+1 min. Rumin tym razem trafia do bramki ŁKS. Arndt wyczuł intencje strzelca, ale ten strzelił mocno
90 min. Znów karny dla Jastrzębia. Coś niewiarygodnego. Zdaniem sędziego faulował Dąbrowski, który zostaje ukarany żółtą kartką
89 min. Klimczak strzelał, piłkę zablokowali obrońcy GKS
88 min. Bohater meczu Arndt łapie piłkę i kradnie cenne sekundy
87 min. Goście atakują, Srnić fauluje rywala. Nerwowa końcówka
86 min. Strzał Rygaarda broni Drazik
85 min. Rumin ustawił piłkę na 11 metrze i Arndt obronił!!!!!
84 min. Karny dla GKS Jastrzębie. Sędzia uznał, że faulował Marciniak. Sędzia dał się nabrać
82 min. Zmiana w ŁKS. Schodzi poobijany Rozwandowicz, w jego miejsce Srnić
81 min. Rumin zaatakował, obrońcy ŁKS wybili piłkę, było niebezpiecznie. Kto gra w dziesiątkę?
81 min. Zmiana w GKS. Wchodzi Zalewski za Kulawiaka
80 min. Marciniak nie zamknął akcji
78 min. Marciniak strzelił efektownie z powietrza, ale w boczną siatkę
77 min. Zmiany w ŁKS. Sekulski za Ricarinho, Klimczak za Pirulo
77 min. Nawotka nie trafił w bramkę gości
75 min. Strzał Ricardinho zablokowany
74 min. Marciniak strzela, ale piłkę ciałem broni obrońca GKS
73 min. Dośrodkowanie Wolskiego, piłkę wybijają obrońcy GKS
72 min. Dominguez walczył o piłkę, faulował i został ukarany żółtą kartką
71 min. Kolejna akcja ŁKS. Brakuje dokładności w grze łodzian.
69 min. Pirulo z wolnego trafił w mur
68 min. Wolny dla ŁKS na wprost bramki gości
66 min. Zmiana w ŁKS - Rygaard za Trąbkę
65 min. Trąbka strzelił pod poprzeczkę, Drazik wybił piłkę na róg
64 min. Łodzianie naciskają, ale przed bramką gości stoi autobus z napisem Jastrzębie
62 min. Pirulo strzelił, ale niczym rugbista
61 min. Teraz na boisku leży faulowany Nawotka. Goście grają ostro
60 min. Godzina gry minęła, kiedy wreszcie ŁKS strzeli drugą bramkę i uspokoi swych kibiców?
59 min. Rozwandowicz leży na murawie uderzony przez Rumina
58 min. Kontra ŁKS. Strzelał Dominguez w stuprocentowej okazji, ale Drazik łapie piłkę
56 min. Rozwandowicz strzela z dystansu, niestety ponad bramką
54 min. Dynamiczny rajd Pirulo, uderzony w twarz w polu karnym łodzianin upada na murawę, sędzia nie przerywa gry
53 min. Trąbka ukarany żółtą kartką za faul
52 min. Goście wybijają piłkę po dośrodkowaniu z rogu
51 min. Róg dla ŁKS. Nawotka upadł w polu karnym, ale jedenastki nie ma, jest korner
50 min. Silne uderzenie Domingueza z 20 metrów, Drazik łapie
49 min. Piłkę łapie Arndt
48 min. Znów Pirulo, ale przestrzelił
47 min. Strzał Pirulo zablokowany
46 min. Dominguez leży na boisku, doznał urazu twarzy, ale już może grać
Druga połowa rozpoczęta. ŁKS bez zmian
Koniec pierwszej połowy. Szkoda, że ełkaesiacy strzelili tylko jednego gola. Wszak grają z przewagą jednego zawodnika.
45 min. Pirulo tańczył w polu karnym, ale stracił piłkę. Akcje łodzian nieskuteczne
44 min. Strzał Komora głową, na szczęście niecelny
43 min. Dąbrowski wybija piłkę poza boisko. Róg dla gości
42 min. Dobra akcja piłkarzy ŁKS. Ricardinho strzela, Drazik łapie piłkę
41 min. Ponownie korner. Drazik był faulowany, gdy próbował chwycić dośrodkowaną z rogu piłkę
40 min. Marciniak podał do Ricardinho, ten odegrał z powrotem i jest róg
38 min. Drazik rzucił się pod nogi Pirulo i wyjaśnił sytuację
37 min. Nawotka z ostrego kąta przeniósł piłkę nad bramką ŁKS
35 min. Udane dryblingi Ricardinho. Brazylijski napastnik ŁKS faulował jednak w walce o piłkę
33 min. Wolski na spalonym
31 min. ŁKS przeważa, ale trzeba szybko strzelić drugą bramkę
29 min. Wolski z trudnej pozycji strzelał - obok bramki
28 min. Pierwsza akcja gości - Zajdler główkował obok bramki ŁKS
26 min. Wolski próbował lobować bramkarza GKS, Drazik jednak złapał piłkę
24 min. Pirulo trafił z wolnego w słupek, Rozwandowicz nie zdołał dobić piłki do bramki. Z pięciu metrów nie trafił do pustej bramki. Może zamiast nogą powinien strzelać głową?
23 min. Ricardinho podcięty metr przed linią pola karnego. Faulował Bojdys - został ukarany drugą żółtą kartką w konsekwencji czerwoną. ŁKS gra w przewadze jednego zawodnika
21 min. Pierwsza żółta kartka dla piłkarza ŁKS. Ukarany Marciniak
20 min. Drazik nie sięgnął piłki, ale Dąbrowski nie wykorzystał błędu bramkarza GKS
19 min. Kolejny róg dla ŁKS
18 min. Dominguez strzela, ale trafia w mur obrońców gości
16 min. Bojdys fauluje Nawotkę - trzecia żółta kartka dla graczy GKS
16 min. Znów Pirulo, minimalnie niecelnie
15 min. Pirulo strzela w boczną siatkę. Był rykoszet i jest róg
14 min. Pirulo strzela w środek bramki, Drazik łapie
12 min. GOL DLA ŁKS. Dominguez wykonuje karnego i trafia
11 min. Karny dla ŁKS za faul na Rozwandowiczu po wrzutce z rogu. Komor ukarany żółtą kartką
10 min. Pirulo wywalczył róg
9 min. Pierwsza żółta kartka dla Apolinarskiego za faul na Nawotce
8 min. Rozwandowicz zatrzymuje akcję gości
6 min. ŁKS dobrze zaczął z dużym animuszem
4 min. Dośrodkowanie Domingueza, Rozwandowicz nie sięgnął piłki
2 min. Ricardinho piętą zagrywał w pole karne - do nikogo
1 min. Gramy. Pierwszy gwizdek sędziego

Ostatnie chwile przed rozpoczęciem spotkania. Jeszcze bez kibiców. W następnym spotkaniu na trybunach będą kibice. Będą mogli zająć 25 procent pojemności stadionu.

Do meczu pozostał jeszcze kwadrans. Czy piłkarze ŁKS przełamią ostatnią złą passę? Plasują się już na 6 miejscu w tabeli. Tracą do wicelidera GKS Tychy 6 punktów.

Mecz poprowadzi Mateusz Złotnicki (Lublin)

Trener Ireneusz Mamrot dokonał małej rewolucji w składzie. Na ławce zasiedli: Arkadiusz Malarz, Jan Sobociński, Mikkel Rygaard, Piotr Janczukowicz. W pierwszym składzie pojawił się bramkarz Dawid Arndt. Carlos Moros gra za Jana Sobocińskiego, a Antonio Dominguez za Mikkela Rygaarda, a Tomasz Nawotka za Piotra Janczukowicza.

ŁKS zagra w składzie: Arndt - Wolski, Moros, Dąbrowski, Marciniak - Pirulo, Dominguez, Rozwandowicz, Trąbka, Nawotka - Ricardinho.
Rezerwowi: Malarz, Sobociński, Klimczak, Rygaard, Dankowski, Kelechukwu, Sekulski, Sajdak, Srnić.

Skład GKS Jastrzębie: Drazik – Słodowy, Komor, Bojdys, Szcześniak, Bielak, Kulawiak, Jadach, Zejdler, Apolinarski, Rumin.
Rezerwowi: Reclaf – Bondarenko, Zalewski, Skórecki, Szczęch, Witkowski, Feruga, Sieracki, Niewiadomski.

Jak można roztrwonić taką przewagę nad rywalami, wiedzą tylko piłkarze i działacze ŁKS. Awans do ekstraklasy łodzianie mieli niemal pewny, ale tak było po rundzie jesiennej. Wiosenna to jeden wielki koszmar w wykonaniu drużyny ŁKS. Łodzianie grają fatalnie, pogubili punkty i znaleźli się na 6 miejscu w tabeli. Jeśli dziś znów pogubią punkty, ekstraklasa jeszcze bardziej się oddali.