ŁKS - Legia 1:3 [RELACJA LIVE]

ab
Krzysztof Szymczak
ŁKS po raz drugi w tym sezonie gra w Bełchatowie jako gospodarz. Mecz z Legią Warszawa zapowiada się niezwykle ciekawie. ŁKS w poprzedniej kolejce zdobył pierwszy punkt w T-Mobile Ekstraklasie. Legia pokrzepiona zwycięstwem ze Spartakiem Moskwa będzie chciała podtrzymać dobrą passę.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ŁKS - LEGIA

Składy drużyn:
ŁKS: Velimirović - Stefańczyk, Łabędzki, Klepczarek, Kaczmarek - Szałachowski, Kłus, Papikjan (58' Nowak), Romańczuk (71' Bykowski) - Saganowski - Mięciel.

Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Vdorljak, Wawrzyniak - Borysiuk, Gol, Radović (64' Ohayon), Manu (83' Kosecki), Rybus (75' Kucharczyk) - Ljuboja.

CZYTAJ RELACJĘ NA ŻYWO

1' Pierwszą połowę rozpoczyna ŁKS

13' Kłus fauluje w polu karnym Wawrzyniaka. Karnego pewnie wykorzystuje kapitan Legii Ivica Vrdoljak

15' Sebastian Szałachowski popisuje się fantastycznym uderzeniem z dystansu. 1-1!

19' Janusz Gol strzela bramkę głową podobnie jak w Moskwie. 1-2 dla Legii

45' Do przerwy ŁKS przegrywa jedna bramką

53' Piłka po uderzeniu Janusza Gola trafia w słupek

54' Żółta kartka dla Ariela Borysiuka

58' Zmiana w ŁKS. Z boiska schodzi Papikjan, za niego na plac gry trener posyła Nowaka.

62' Kuciak broni groźny strzał głową Marcina Mięciela

64' Maciej Skorża ściąga z boiska Radovicia. Za niego wchodzi Ohayon

71' Maciej Bykowski za Romańczuka

72' Dwie żółte kartki dla Legii. Ukarani Wawrzyniak i Vrdoljak

75' Kucharczyk zmienia Rybusa

81' 3-1 dla Legii. Ljuboja strzela z woleja nie do obrony

83' Były zawodnik ŁKS-u Jakub Kosecki zastępuje w zespole Legii Manu

90' Sędzia dolicza 3 minuty

93' Koniec meczu. ŁKS przegrywa czwarty raz w tym sezonie. Łodzianie nadal na ostatnim miejscu w tabeli