ŁKS Łódź - Arka Gdynia 3:1. ŁKS liderem. Pachnie ekstraklasą przy al. Unii

Dziś mecz ŁKS - Arka Gdynia. Zapraszamy na relację LIVE

ŁKS Łódź - Arka Gdynia relacja na żywo

strona wymaga odświeżania

ŁKS ŁÓDŹ3
ARKA GDYNIA1

Koniec meczu. ŁKS został nowym liderem tabeli pierwszej ligi. Wygrał z Arką w meczu na szczycie. To było widowisko przedniej marki. Piękne cztery bramki, dużo walki, doskonała atmosfera na stadionie ŁKS. Padł rekord frekwencji tego sezonu. Mecz na Stadionie Króla oglądało 11.005 widzów. Brawo, brawo, brawo ŁKS. Pachnie ekstraklasą przy al. Unii.
90+3 min. GOL DLA ŁKS. Piękne prostopadłe podanie Ochronczuka, piłkę przejął Jurić i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza rywali. Mamy urodzinowy prezent dla Władysława Króla - patrona stadionu
90+2 min. Atakował Jurić, ale podawał niedokładnie
90 min. Cztery minuty doliczone
90 min. Schodzi Pirulo, w jego miejsce Biel
89 min. Nacho zablokowany przed bramką Arki
89 min. Kort wywalczył róg po doskonałym zagraniu Koprowskiego
87 min. Ależ mieliśmy szczęście. Nikt nie przejął piłki po zagraniu Adamczyka
84 min. Trener Arki ukarany żółtą kartką
82 min. Pirulo faulowany w środku boiska
80 min. Czubak za Skórę w drużynie Arki
79 min. Kort strzelał z daleka, Krzepisz odbił piłkę przed siebie, nikt nie zdążył z dobitką
78 min. Haydary ukarany żółtą kartką po zaatakowaniu Tutyskinasa
77 min. Po dośrodkowaniu z rogu piąstkuje Bobek
76 min. Marciniak uratował ŁKS, wybił piłkę sprzed bramki na róg
75 min. Kort faulowany
74 min. Kort i Jurić za Trąbkę i Janczukowicza
74 min. Ochronczuk zderzył się z sędzią i upadł na boisko. Na szczęście nic mu się nie stało. Sędziemu też
71 min. Haydary strzelił niecelnie
69 min. Dankowski dośrodkował, Szeliga z kilku metrów strzelił za wysoko. To powinien być trzeci gol
67 min. Wspaniała atmosfera na trybunach ŁKS
66 min. Tomal ukarany żółtą kartką za faul na Tutyskinasie
65 min. GOL DLA ŁKS. Trąbka do Dankowskiego, ten dośrodkował, a akcję zamknął celnym strzałem Szeliga
65 min. Złe dośrodkowanie Tomala, Bobek zaczyna akcję ŁKS
64 min. Dankowski dośrodkował do nikogo
62 min. Dankowski wrzucił piłkę, Marciniak głową strzelił obok
62 min. Koprowski faulowany przed polem karnym Arki
61 min. Skóra zagrał w światło bramki ŁKS, Bobek na raty łapie piłkę
60 min. Zmiana w Arce: Milewski za Purzyckiego
59 min. Stolc bliski strzelenia samobójczej bramki
58 min. Trener Kazimierz Moskal ukarany żółtą kartką
57 min. Skóra strzelał głową, daleko od słupka bramki ŁKS
55 min. Znów Trąbka podawał do Janczukowicza, ten został zalokowany
54 min. Kapitalne podanie Trąbki, Szeliga przejął piłkę i strzelił po długim rogu o centymetry od prawego słupka.
54 min. Tutyskinas zablokował rywala, zacznie Bobek
50 min. Dankowski najpierw popełnił błąd, później faulował
49 min. Ziemann atakował, Bobek łapie piłkę
48 min. Trąbka przedarł się przez obronę ŁKS, w końcu zatrzymany na końcowej linii
46 min. Groźny atak ŁKS. Trąbka zablokowany, Pirulo w ręce bramkarza gości
46 min. Początek drugiej połowy. Zmiana w ŁKS. Koprowski za Nowackiego
Koniec pierwszej połowy. Ciekawy mecz, dwa gole, obroniony karny, dobre tempo akcji i wiele, wiele walki na każdym metrze boiska, co spowodowało już dwie kontuzje. Oby nie było więcej.
45+7 min. Znów Nacho było blisko zamknięcia akcji ŁKS
45+6 min. Nowacki do Szeligi w uliczkę, Dobrotka wybił piłkę na róg
45+5 min. Nowacki wyjechał z piłką poza boisko
45+3 min. Zderzenie głowami dwóch piłkarzy na środku boiska. Nowacki i Purzycki na szczęście już wstali
45+1 min. Balongo leży na środku boiska, trzyma się za mięsień uda. Balongo schodzi - Szeliga za niego
43 min. Faul Nowackiego przy linii bocznej
42 min. Kapitalna atmosfera na trybunach. Cały stadion dopingu piłkarzy ŁKS
38 min. Róg dla ŁKS. Strzelał Nacho, znów róg dla łodzian. Bez korzyści dla ŁKS
36 min. GOL DLA ŁKS. Po rogu Trąbki bramkarza Arki uprzedził Nacho i głową uzyskał wyrównanie
35 min. Dobra akcja Ochronczuka, piłka odbiła się od obrońcy, przeleciała wzdłuż bramki Arki i wyszła na róg
34 min. Atakuje Dankowski, Balongo uprzedzony przez obrońców
32 min. Po rogu dla gości ręką dotknął piłkę Stolc
31 min. Kibice wywiesili wielki transparent: ŁKS. Nigdy niech nie ustanie twoja chwała i poważanie
28 min. KARNY DLA ARKI. Marciniak próbował zablokować strzał Ziemanna i został trafiony piłką w rękę. Jedenastkę wykonywaną przez Haydary’ego obronił Bobek. Młody bramkarz łodzian ucierpiał i konieczna była interwencja sztabu medycznego
26 min. Żebrowski mocno ucierpiał w tym starciu, musi opuścić boisko, za niego Kuzimski
24 min. Nacho ukarany żółtą kartką, choć Żebrowskiego faulował Nowacki. Po minucie arbiter zmienił decyzję. Ukarany Nowacki
21 min. Adamczyk wbiegł w pole karne, strzał zablokowany, piłkę łapie Bobek
19 min. Kolejny róg dla ŁKS. Po wrzutce faul na zawodniku Arki
19 min. Róg dla ŁKS. Zbyt mocno dośrodkowywał Janczukowicz
18 min. Po wolnym Pirulo wycofał piłkę przed pole karne do Dankowskiego, ale ten posłał piłkę ponad poprzeczką
15 min. Rywal rozerwał spodenki Pirulo. Trzeba dokonać zmiany garderoby
14 min. Pirulo zepsuł kontrę ŁKS, za długo holował piłkę
12 min. Pirulo do Trąbki, ale źle przyjęta piłka wyszła poza końcową linię
9 min. Tutyskinas doskonale podaje do Balongo, ale Dobrotka wślizgiem wybił piłkę
7 min. Arka atakuje, Marciniak wybił piłkę
6 min. Ochronczuk fauluje Haydarego
2 min. GOL DLA ARKI. Coś niesamowitego. 61 sekunda. Po podaniu Żebrowskiego Haydary wyszedł sam na sam z Bobkiem i pokonał bramkarza ŁKS. Gol jest analizowany przez system VAR. Nie było spalonego. Po dwóch minutach analiz VAR gol został uznany
1 min. - Zaczynamy mecz. Zaczął Balongo, który chwilę wcześniej na środku boiska uciął sobie krótką pogawędkę z arbitrem.

Godz. 12:39. Piłkarze ŁKS zagrają w białych koszulkach i czerwonych spodenkach, goście - w całych niebieskich strojach.

Godz. 12:38. Trener Ryszard Tarasiewicz powiedział: - Ciężko jest grać na wyjazdach. My dobrze na obcych boiskach funkcjonujemy. Mieliśmy trochę problemów zdrowotnych. Jest jak jest. Mam zaufanie do zawodników, którzy wyjdą w pierwszym składzie

Godz. 12:36. Piłkarze ŁKS pamiętają o kontuzjowanych graczach - wyszli na rozgrzewkę w koszulkach z napisem: Mieszko trzymaj się.

Godz. 12:35. Trener ŁKS Kazimierz Moskal powiedział: - Rozmawialiśmy o tym, że każdy chce kontrolować przebieg wydarzeń. Będą różne fazy tego meczu, musimy być na to przygotowani. Pirulo jest w pełni zdrów.

Godz. 12:33. W dniu 115. urodzin patrona stadionu Władysława Króla zapowiada się duża frekwencja. Pogoda sprzyja do przyjścia na stadion

Godz. 12:30. Zakłady bukmacherskie Forbet typują. Kurs na wygraną ŁKS 1:2.80. Kurs na Arkę 1:2.50. Kurs na remis 1:3.30.

Godz. 12:25. Taki mecz napawa optymizmem: Legia II Warszawa - ŁKS II Łódź 0:7 (0:7). 0:1 - Grzegorz Glapka (2), 0:2 - Aleksander Ślęzak (11), 0:3 - Jowin Radziński (20), 0:4 - Maciej Radaszkiewicz (32), 0:5 - Maciej Radaszkiewicz (42), 0:6 - Marcel Wszołek (44), 0:7 - Grzegorz Glapka (44)

Godz. 12:20. Jak informuje oficjalna strona klubu, w ostatnich dziesięciu meczach ŁKS-u z Arką w Łodzi tylko raz drużyny podzieliły się punktami. Bilans dotychczasowych spotkań w Łodzi i Gdyni: zwycięstwa Arki: 18 remisy: 10, zwycięstwa ŁKS-u: 12, bramki: 44-30 dla Arki.

Godz. 12:15. Sędzią meczu będzie Piotr Lasyk (Bytom). W minionym sezonie gwizdał w Łodzi podczas meczu ŁKS z Odrą Opole (0:4).Był także rozjemcą podczas meczu z Resovią w Rzeszowie (2:1 dla ŁKS) i z Koroną w Kielcach (0:1). W 2019 roku gwizdał w ekstraklasie, m.in. w meczu ŁKS - Cracovia (1:0).

Godz. 12:10. To ostatni mecz ŁKS w Łodzi w rundzie jesiennej. Kibice chcą godnie pożegnać się ze swoimi Rycerzami Wiosny. Fani zapowiadają rekordową frekwencję. Ilu widzów zgromadzi się na trybunach Stadionu Króla?

Godz. 12:05. Stawką meczu ŁKS - Arka jest pozycja lidera pierwszej ligi. Dotychczasowy przodownik Puszcza Niepołomice swój mecz gra w poniedziałek - o godz. 18 ze Skrą Częstochowa.

Godz. 12:00. Trener Ryszard Tarasiewicz dokonał dwóch zmian w porównaniu do meczu Arki z Chojniczanką. Za Marcjanika gra Stolc, a za byłego widzewiaka Czubaka - Żebrowski

Godz. 11:55. Wyjściowa jedenastka Arki: Krzepisz - Tomal, Rymaniuk, Dobrotka, Stolc, Purzycki, Gol, Haydary, Adamczyk, Skóra, Żebrowski. Rezerwowi: Molenda, Ziemann, Bednarski, Milewski, Stępień, Czubak.

Godz. 11:50. W drużynie ŁKS, w porównaniu do meczu z Resovią, brakuje tylko kontuzjowanego Lorenca. Zastępuje go Pirulo. Ponadto grają ci sami wybrańcy Kazimierza Moskala.

Godz. 11:45. Piłkarze ŁKS wystąpią w składzie: Bobek - Dankowski, Nacho Monsalve, Marciniak, Tutyskinas - Pirulo, Nowacki, Ochronczuk, Trąbka, Janczukowicz - Balongo. Rezerwowi: Arndt, Dąbrowski, Kort, Koprowski, Glapka, Kelechukwu, Jurić, Biel, Szeliga.

Godz. 11:10 - O godz. 12:40 mecz ŁKS - Arka Gdynia. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tego ciekawego spotkania. Poniżej aktualna tabela I ligi...