Jan Hofman
Jan Hofman
Tomasz Jabłoński
W meczu ekstraklasowych outsiderów piłkarze ŁKS zremisowali z Ruchem Chorzów 1:1. Łodzianie nadal zamykają tabelę i trudno w klubie z al. Unii o optymizm przed zimową przerwą. To był trzynasty mecz łodzian bez zwycięstwa. Z taką regularnością spotkań bez wywalczenia trzech punktów trudno będzie utrzymać się w ekstraklasie.

ŁKS Ruch na żywo

Wynik meczu ŁKS Ruch 1:1

Koniec spotkania, tylko punkt ŁKS

90+9' Wolny dla Ruchu

90+7' Rożny dla ŁKS

90+6' Nerwowe akcja obydwu drużyn

90+4' Niezdany akcja ŁKS

90' Sędzi doliczył 7 minut

90' Czy stać jeszcze ŁKS na zryw?

88' Gol dla Ruchu, Szur trafia do bramki strzałem głową, zupełnie zaspała defensywa ŁKS, a najbardziej Głowacki

86' Ruch jeszcze próbuje

85' Zmiany w ŁKS, schodzą Mokrzycki i Hoti (opuścił boisko na noszach), wchodzą Małachowski i Lorenc

83' Żółta kartka dla Pirulo

81' Nie ma jednak karnego! ŁKS nadal prowadzi 1:0

78 Karny dla Ruchu po interwencji Hotiego, VAR w akcji, sędzia przy monitorze

77' Hoti faulował przed polem karnym, rzut wolny dla gości,
75' ŁKS broni, Ruch atakuje

73' Sędzia wznowił grę Zmiana w Ruchu, na boisku Foszmańczyk

73' Kibice odpalili race, sędzia przerwał mecz, zawodnicy zeszli do szatni

71' Dwie zmiany w ŁKS, schodzi Ramirez, wchodzi Młynarczyk, za Tejana Jurić

67' Hoti faulowany w środku boiska

64' Trzy zmiany w Ruchu Chorzów, z boiska zeszli Kasolik, Moneta i Feliks, weszli Steczyk, Michalsk i Pląskowski.

63' Mniej ciekawy fragment spotkania

61' Zmiana w ŁKS, za Zająca Pirulo

59' Rożny dla piłkarzy ŁKS

56' Dużo walki na boisku, ale i wiele niedokładności

54' Letniowski faulował Mokrzyckiego

53' Rożny dla gości

52' Goście śmielej atakują, ŁKS czeka na kontrę

50' Rożny dla Ruchu

49' Bobek broni silny strzał Sadloka z dystansu

48' Mokrzycki faulowa rywala

46' Rozpoczęła się druga część spotkania, zmiana w Ruchu ba boisku Starzyński

Koniec pierwszej części gry, ŁKS prowadzi 1:0

45' Rzut rożny dla Ruchu, sędzia doliczył minutę

43' W końcówce pierwszej połowy Ruch stara się doprowadzić do wyrównania, żółta kartka dla Letniowskiego za próbę wymuszenia rzutu karnego

41' Żółta kartka dla Kozaka, za faul taktyczny

39' Gol uskrzydlił ełkaesiaków, cały czas atakują

37' Rożny dla gospodarzy

35' Ramirez strzelał z dystansu, bramkarz Ruchu wybija na rzut rożny

34' Rożny dla ŁKS

32' GOL, GOL, GOl, Hoti strzelcem gola, pięknie strzelał zza pola karnego, a asystentem był Tejan

28' Wieje nudą z boiska

26' Bartolewski dostał piłką w twarz- konieczna pomoc lekarza. na szczęście piłkarz wraca do gry

24' Rożny dla ŁKS

23' Ruch zyskał nieznaczną przewagę

21' Groźnie pod bramką ŁKS, ale bez konsekwencji

19' Rzut rożny dla gości

17' Niestety, nie ma wielu klarownych sytuacji bramkowych

15' Tejan faulował w polu karnym Ruchu

13' Teraz oglądamy dużo walki w środku pola

11' Kibice ŁKS głośno zagrzewają drużynę do walki

9' goście coraz śmielej atakują

7' Gra się wyrównała i rzut rożny dla Ruchu

5' Hoti faulował piłkarza Ruchu

4' ŁKS zaczął ten mecz bardzo dynamicznie

2' Niecelny strzał Mokrzyckiego, który jest dziś kapitanem

2' Aut dla piłkarzy ŁKS

1' Arbiter rozpoczął spotkanie, ŁKS w białych koszulkach i czerwonych spodenkach.
Przed meczem chwila ciszy z powodu śmierci trenera Wojciecha Łazarka.

Godz. 12.28 Jeśli ŁKS nie wygra tego meczu, będzie mu bardzo trudno wywalczyć utrzymanie w ekstraklasie w przyszłym roku.

Godz.12.25 Dzisiejszy mecz ŁKS Łódź - Ruch Chorzów poprowadzi sędzia Krzysztof Jakubik (Siedlce).

Godz. 12.20 Piotr Stokowiec (trener ŁKS Łódź): – Trzeba grać i myślę, że tego oczekują od nas kibice. Takiej wiary i dopóki tutaj jesteśmy, to na pewno nie odpuścimy.

Godz. 12.15 Ławka rezerwowych ŁKS: Arndt, Jurić, Koprowski, Lorenc, Małachowski, Marciniak, Młynarczyk, Pirulo, Sławiński.

Godz. 12.10 Ruch Chorzów czeka na zwycięstwo w Ekstraklasie od starcia z... ŁKS- Łódź. 28 lipca po golach
Kacpra Michalskiego 14 i Tomasza Swędrowskiego 75 wygrał 2:0. Po blisko 5 miesiącach obie te ekipy ponownie spotkają się na ligowym boisku.

GODZ. 12.05 Tak zacznie mecz ŁKS

Godz. 12.02 Wyjściowy skład Ruchu na dzisiejszy mecz

Godz. 12.00 Tomasz Salski, większościowy właściciel Łódzkiego Klubu Sportowego: Moja wiara w utrzymanie w ekstraklasie jest niezachwiana, natomiast ona tak na prawdę nie jest ważna. Najważniejsza jest wiara trenera i zawodników, przede wszystkim.

Godz. 11.53 Canal + tak zapowiada ten mecz: Odwróć tabelę, ŁKS i Ruch na czele! Dziś ekipy z Łodzi i Chorzowa grają niezwykle ważny mecz, bo sytuacja obu klubów jest bardzo kiepska

Godz. 11.49 ŁKS Łódź podejmie Ruch Chorzów w pierwszym z niedzielnych meczów piłkarskiej ekstraklasy.

Osiemnasty w tabeli ŁKS zagra z siedemnastym Ruchem Chorzów. To będzie mecz o 6 punktów. Czy łodzianie są w stanie zwyciężyć?
Czy ŁKS pod wodzą trenera Piotra Stokowca odniesie wreszcie pierwsze zwycięstwo?

Początek meczu na stadionie Miejskim Łódzkiego Klubu Sportowego im. Władysława Króla w Łodzi o godzinie 12:30.