ŁKS - Miedź 3:4. Kibice ŁKS już zwalniają trenera, nastąpiło trzęsienie ziemi przy al. Unii. Zdjęcia

Z Radomiakiem 0:1, Puszczą 4:4, Górnikiem 0:2, Miedzią 3:4 - takie są ostatnie wyniki piłkarzy ŁKS. Sędzia nie popisał się w spotkaniu ŁKS - Miedź. Podjął szereg dziwnych decyzji, nie podyktował jedenastki w ostatniej minucie. Skrzywdził gospodarzy. Inna sprawa, że coś złego dzieje się z ŁKS. A teraz mecz z Termaliką.

W przerwie meczu ŁKS - Miedź, przy stanie 0:2, przejrzeliśmy komentarze kibiców ŁKS na Facebooku. Oto niektóre z nich:
Andrzej Igielski
Dziś historyczny dzień w ŁKS-ie nastąpiła zmiana dwóch trenerów. Jeden na pewno a drugi oby miał trochę honoru

Mateusz Zagajewski
kiedy kibice będą mogli zadać pytania trenerowi ?

William Wallace
Szykuje się kolejna strata punktów i zero goli z zespołami z czołówki. Myślałem że jesteśmy mocni ale chyba kalendarz nas faworyzował. Mimo to mam nadzieję na coś więcej w tym meczu. Do boju ŁKS!!!

Maciej Jakub
Tutaj nie ma co walczyć o ekstraklasę na siłę,to jeszcze nie jest nasz czas. Proponuje wrzucić na luz,bo niestety wygrane mecze przykryły błędy (które nawet w tych wygranych meczach popełnialiśmy). Będzie fajnie jak zremisujemy i wyciągniemy chodź punkt.

Μαρτίνος Ταώς
Wy tu się doszukujecie przyczyn gorszej gry. Po prostu zrobiło się zimno i od razu nasi hiszpańscy amigos przestali być sobą.

Ciche Zacisze
tylko wiara zostaje ciagle jakies głupie zmiany w składzie Prezes Salski jakby miał jaja zrobił by to co Prezes siatkarek!!!!!!!!!!!!!!! nawet teraz Stomil się lepiej ogląda niż naszych kompletnie sa bez formy

Krzyś Olszyński
Chyba nas juz wszyscy rozpracowali a alternatywy nie ma. Szkoda.

Na tym koniec komentarzy. Wiele nie nadaje się do cytowania.

A na boisku trzęsła się ziemia. W 62 i 65 minucie łodzianie strzelili dwa gole i na chwilę zatarli złe wrażenie, które kibice odnosili w przerwie.
Ale na tym nie koniec emocji.
Goście strzelili gola na 3:2. Samu Corral dostał czerwoną kartkę. Trener Wojciech Stawowy ukarany został za krytykowanie orzeczeń sędziego i arbiter odesłał go na trybuny.
W 82 minucie ŁKS wyrównał. Grobelny wybijając piłkę trafił w Dragoljuba Srnicia i piłka wpadła do siatki.
Ale nie koniec na tym. Miedź strzeliła jeszcze czwartego gola. Joan Roman z metra posłał piłkę do siatki.
ŁKS przegrał, na szczęście punkty w meczu ze Stomilem stracił też Górnik Łęczna.

3:4 Joan Roman (87).

Sędziował: Patryk Gryckiewicz (Toruń). żółte kartki: Corral, Wolski, Domínguez, Srnić - Pleśnierowicz, Garuch, Tront, Matuszek, Purzycki.
czerwona kartka: Samu Corral (62. minuta, ŁKS, za drugą żółtą).

ŁKS: Arkadiusz Malarz - Maciej Wolski, Daniel Celea, Jan Sobociński (36, Maciej Dąbrowski), Kamil Dankowski (77, Adrian Klimczak) - Pirulo, Antonio Domínguez (77, Dragoljub Srnić), Maksymilian Rozwandowicz, Michał Trąbka, Przemysław Sajdak (69, Tomasz Nawotka) - Samu Corral. Trener: Wojciech Stawowy.

Miedź: Jędrzej Grobelny - Paweł Zieliński, Marcin Biernat, Wiktor Pleśnierowicz, Marcin Garuch - Paweł Tupaj (71, Joan Román), Szymon Matuszek, Adrian Purzycki, Damian Tront (71, Krzysztof Drzazga), Jakub Łukowski (55, Maciej Śliwa) - Kamil Zapolnik (90, Mehdi Lehaire). Trener: Jarosław Skrobacz.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?