Piłkarze ŁKS pokonali Odrę Wodzisław 2:0. Oto zapis naszej relacji live.

Składy:

ŁKS: Wyparło - Gieraga, Łabędzki, Mowlik, Klepczarek - Seweryn, Romańczuk, Mączyński, Smoliński, Kosecki - Kiujawa. Trener: Andrzej Pyrdoł.
Odra: Buchalik - Chrabąszcz, Radler, Tanżyna, Szałek - Kłos, Jary, Markowski, Skrobacz - Rybski, Chmiest. Trener: Jarosław Skrobacz.
Sędziuje: Jarosław Chmiel (Warszawa)

Mecz będzie się chyba toczył przy padającym deszczu, bo właśnie rozpadało się nad stadionem.

Początek meczu.

Przewaga ŁKS, ale na razie bez sytuacji bramkowych.

W 9 minucie świetną okazję mieli goście, ale Łukasz Skrobacz w sytuacji sam na sam z Bogusławem Wyparłą trafił prosto w łódzkiego bramkarza.

Z kolei dwie minuty później okazja ełkaesiaków. Świetne podanie Krzysztofa Mączyńskiego do Rafała Kujawy, strzał tego ostatniego obronił Michał Buchalik, a Damian Seweryn nie zdążył z dobitką.

W 27 minucie z dwóch metrów strzelał Andrzej Rybski, ale na szczęście nie trafił.

W 39 minucie przed szansą był Mariusz Mowlik. Kapitan ŁKS uderzył głową, ale niecelnie.

GOL DLA ŁKS!!!
W 41 minucie Jakub Kosecki strzałem z 16 metrów daje łodzianom prowadzenie.

W 45 minucie mogło być 2:0. Obrońcy cudem wybili piłkę z bramki po strzale Gieragi.

Koniec pierwszej połowy.

Początek drugiej połowy. W zespole gości jedna zmiana - za Mateusza Szałka wszedł Koba Szalamberidze.

Wyborna okazja dla gości, ale Marcin Chmiest z kilku metrów nie trafił do pustej bramki!