Paweł Strzelecki
Dziś piłkarze ŁKS zagrają mecz z Rakowem Częstochowa. Będzie to ostatni mecz w tym sezonie przed własną publicznością. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z tego spotkania. ŁKS - Raków Częstochowa...

ŁKS - Raków Częstochowa mecz na żywo

strona wymaga odświeżania

ŁKS ŁÓDŹ3
RAKÓW2

Koniec meczu! Pierwszego zwycięstwo ŁKS pod wodzą Stawowego
90+1 min - strzał Dąbrowskiego z rzutu wolnego wysoko nad poprzeczkę
89 min - Dominguez zmienił Srnicia
87 min - po indywidualnym ataku minimalnie niecelny strzał Rozwandowicza
86 min - po kontrze, strzał Pirulo pewnie obronił Gliwa
82 min - wymiana poglądów między graczami obu drużyn, po fauli Oziębały. Oziębała i Srnić ujrzeli żółte kartki
79 min - rzut wolny dla Rakowa z 20 metrów po faulu Dąbrowskiego. Sapała trafił w mur
74 min- Bartl obejrzał żółtą kartkę
72 min - gol dla ŁKS!!!! Po szybkiej składnej kontrze i asyście (drugiej w meczu) Pirulo. Corral strzałem w długi r/g pokonał Gliwę
67 min - ŁKS przeważa, niesiony dopingiem kibiców
61 min - strzał Srnica zza pola karnego broni Gliwa
59 min- otwarta gra obu drużyn
51 min -po centrze w pola bramkowe Pirulo, gol Corrala. 2:2
49 min - strzał zza pola karnego Srnicia. Broni wybijając piłkę przed siebie Gliwa
47 min - kontra łodzian. Zablokowany strzał Pirulo
Były już ełkaesiak Łukasz Piątek podpisał kontrakt z Polonią Warszawa
46 min - zaczynamy drugą połowę
Przerwa Łodzianie dokonali wyjątkowej sztuki. Popisali się dwoma samobójami w jednym meczu. Doprawdy imponujące. Będzie o tym mówić cała Polska!
45+2 min - po centrze Trąbki Corral w znakomitej sytuacji główkował nad poprzeczkę
45 min - nikt nie pilnował Schwarza. Na szczęście główkował niecelnie
Kibice śpiewają: Przytuła nic się nie stało!!!!!!!
39 min - gol dla Rakowa!!!! Po główce niepilnowanego Kościelnego samobójczy gol Wolskiego. Analiza VAR. Gol uznany! Druga samobójcza bramka ŁKS!!!
35 min - Corral ujrzał żółtą kartkę
33 min - po szkolnym błędzie Morosa, gola strzelił Forbes, ale wcześniej ręką zagrał Oziębała
32 min - Pirulo sam na sam trafił w bramkarza\, ale Hiszpan był na spalonym
29 min - kontra Trąbka - Wolski. Rzut rożny dla ŁKS, bez efektu
26 min - zablokowany strzał Srnicia
24 min - po kolejnym uderzeniu Trąbki piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczkę
22 min - Ratajczyk założył siatkę rywalowi, został sfaulowany
21 min - dobre wyjście Malarza, który łapie piłkę
18 min - żółta kartka dla Schwarza
16 min - gol dla ŁKS!!!! Pierwszy szybki atak łodzian, zakończony pięknym celnym strzałem zza pola karnego Trąbki. 1:1
13 min - gol dla Rakowa!!!! Niepilnowany przez nikogo były widzewiak - Oziębała nieudolnie uderzał z siedmiu metrów. Do własnej bramki piłkę skierował Corral! 0:1. Gwizdy na trybunach!
10 min - po rzucie rożnym z 7 metrów niepilnowany Niewulis główkuje nad poprzeczkę
10 min - pusty przelot Malarza, który ostatecznie wybija piłkę nad poprzeczkę
8 min - po rzucie rożnym zgubiona defensywa łodzian. Na posterunku Malarz. który broni piłkę po główce Kościelnego. Gdzie byli stoperzy ŁKS?
7 min - indywidualna akcja Bartla, który minął trzech łodzian
5 min - strzał Corrala zza pola karnego daleko obok słupka
2 min - powinien być gol dla Rakowa, ale Oziębała nie doszedł do dobrego podania
1 min - Bardzo groźny strzał Bartla zza pola karnego tuż obok słupka. Gdzie byli łodzianie?
1min - zaczynamy
Godz.20.25 Raków bez Petraska, za to z Niewulisem. który wraca do ekstraklasy po 10 latach: Gliwa - Kościelny, Mikołajewski, Niewulis, Kun, Bartl, Tijanić, Schwarz, Sapała, Oziębała, Brown Forbes
Godz. 20.20 8 porażek w 9 meczach ŁKS Wojciecha Stawowego

Godz.20.15 Powód do optymizmu? Bramki w ostatnim meczu strzelali napastnicy: Corral i Sekulski
Godz.20.10 Raków zdobył 22 bramki po stałych fragmentach gry, najwięcej w ekstraklasie
Godz. 20.05 W tym sezonie ŁKS zdobywał bramki na własnym stadionie średnio co 85 minut (18 goli w 17 meczach)
Tomasz Kwiatkowski w 26 prowadzonych w tym sezonie meczach (w tym 25 w PKO Ekstraklasie i 1 w Pucharze Polski) pokazał 91 żółtych kartek (średnio: 3,4 na mecz), 8 czerwonych kartek i czterokrotnie wskazywał na jedenasty metr.
Godz. 19.55 Spotkanie ŁKS-u z Rakowem Częstochowa poprowadzi Tomasz Kwiatkowski, który w tym sezonie sędziował ełkaesiakom dwa spotkania.42-letni arbiter był rozjemcą wygranego przez łodzian 2:0 meczu z Górnikiem Zabrze rozegranego w 1/16 finału Puchar Polski, a także prowadził przegrane przez naszych piłkarzy 1:4 spotkanie z Arką Gdynia. Podobny bilans przy „asyście” Tomasza Kwiatkowskiego ma Raków Częstochowa (zwycięstwo i porażka).
Godz. 19.50 ŁKS w meczu z Rakowem chce wreszcie  przerwać serię siedmiu z rzędu porażek. W trakcie trwającego sezonu Raków jeszcze ani razu nie wygrał z ŁKS - raz zremisował, raz przegrał.
Godz. 19:41 Mariusz Rumak: Gdy gra się o utrzymanie trzeba być bardziej pragmatycznym niż ŁKS!
Godz. 19:35 - Skład drużyny ŁKS: Malarz, Wolski, Moros, Dąbrowski, Klimczak, Pirulo, Trąbka, Rozwandowicz, Srnić, Ratajczyk, Coral. Poniżej aktualna tabela w grupie spadkowej ekstraklasy.

Godz. 19:25 - Łodzianie są już w I lidze. Dziś grają o honor, kibice liczą, że piłkarze ŁKS chociaż w końcówce sezonu pokażą zęby i przestaną chociaż na chwilę być pośmiewiskiem ligi. Za chwilę składy.