ŁKS wygrał z wiceliderem z Niecieczy [ZDJĘCIA]

Piłkarze ŁKS pokonali w meczu sparingowym Termalicę Nieciecza 2:1. Rywale to wicelider pierwszej ligi, który ma zamiar wiosną bić się o awans do ekstraklasy.

Łódzki zespół w tegorocznych sparingach prezentuje się znakomicie. Zwycięstwo nad Termaliką to kolejny dobry wynik osiągnięty w rywalizacji z wyżej klasyfikowanymi zespołami.

Mecz odbył się w ośrodku piłkarskim w Gutowie Małym, gdzie drużyna z Niecieczy jest na zgrupowaniu. Do przerwy prowadziła Termalica, ale po przerwie ełkaesiacy zdobyli dwa gole. A mogli więcej, bo prezentowali się lepiej od rywali.

W sobotę ŁKS rozegra ostatni mecz sparingowy przed startem rundy wiosennej pierwszej ligi. Rywalem łodzian będzie Raków Częstochowa.

ŁKS - Termalica Nieciecza 2:1 (0:1)

Gole: Bartosz Biel (54), Piotr Gląba (74) - Krzysztof Lipecki (11)

ŁKS: Kołba - Wieczorek (46, Bogusz), Ragaman, Jurkowski, Mikołajczyk - Borys (46, Kiełb), Drągowski (46, Gieraga), Kotwica (68, Wieczorek), Biel - Kita (65, Borys), Gląba. Trener: Piotr Zajączkowski.