Łódź przeciw przemocy. Pikieta poparcia dla społecznośc LGBT w czwartek o godz. 19 na Piotrkowskiej

MTZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
W czwartek (26 lipca) ogodz. 19 w Łodzi odbędzie się pikieta wyrażająca solidarność z zaatakowanymi uczestnikami Marszu Równości w Białymstoku. Łodzianie będą demonstrować na ulicy Piotrkowskiej w okolicy domu handlowego Magda.

Organizatorem łódzkiego marszu jest Fabryka Równości - organizacja walcząca o prawa osób LGBT w Łodzi.

" Społeczność LGBT+ na Marszu Równości w Białymstoku doznała przemocy na ogromną skalę. Mowa nienawiści eskalowała w użycie siły. (...) Chcemy wyrazić jasny sprzeciw przeciwko przemocy. Przeciwko faszystowskim zachowaniom i metodom. Przeciwko mowie nienawiści i wykluczeniu" informują organizatorzy.

Uczestnicy spotykają się w czwartek, 25 lipca o godz. 19 na wysokości ul. Piotrkowskiej 30/32. Organizatorzy proszą o zabranie flag tęczowych, polskich i unijnych.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 48

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Może teraz zamiast wyżalać się na forach internetowych lepiej zrobić wiec, protest przeciwko heterofobi. Zróbcie jakieś naklejki np: NIE popieram LGBT toleruje. Będziecie tolerancyjni i pokażecie że nie popieracie LGBT. Jak komuś to nie przeszkadza jest bierny a tym co przeszkadza LGBT to dzialają.

A
Aleksandra Owczarek

Ciekawe, że Lodzer Zeitung w osobie widocznego na filmie i zdjęciach Jarosława Kosmatki dokonał propagandowej jednostronnej promocji środowiska odstępców od normy, nie rozmawiając natomiast z nikim, ale to z nikim właśnie z łodzian, którzy byli poza szczelnym kordonem furgonetek. Tak się robi propagandę, a nie relację o prawdzie. Żadni łodzianie nie popierali tych osób zjechałych z całej Polski i należących do organizacji ideologiczno politycznej. Byli szczelnie odgrodzeni kilkudziesięcioma funkcjonariuszami Polcji od zebranych ciasno około 80 osób, złożonych tylko i wyłącznie z działaczy LGBTQP... i ile tam jest tych zaburzeń w podręcznikach medycyny jeszcze.

G
Gość

Jak informuje korespondent TVP w Niemczech Cezary Gmyz w tym kraju okrzyki wyp*****lać i obrzucanie uczestników Marszu Życia zużytymi podpaskami to norma. Do takiej ,,normy" w Polsce dąży ruch LGBT popierany m.in. przez niemiecki Dziennik i Express Ilustrowany.

s
sdfsd

czego się nie włączy to tylko lesbijki, geje, biseksualiści i transwestyci. Smutne

m
mamel

stanowczo protestowac nie wiem czy ignorowanie cos pomoze. Jesli poczuja sie bezkarni zaczna sprawdzac na ile moga sobie pozwolic i przeciagac granice dalej. Najpierw potulnie jako ucisnionamniejszosc, pozniej lewackie bojowki siejace chaos pokroju atify. Nie bez powodu zablokowano atife jako legalne ugrupowanie na zachodzie. W Bialymstoku podczas marszu tez byli widoczni niby marsz pokojowy ale ze sztandarami wbarwach banderowcow

m
mamel
2019-07-25T12:04:27 02:00, 🌈 anty:

Szkoda że Łódź to nie Białystok.Gonić zboków i mącicieli💪

2019-07-25T12:26:17 02:00, Endriu Dudi:

Nie gonić tylko ignorować ich. Oni tylko na to liczą żeby ich atakować.

2019-07-25T12:52:39 02:00, Km:

Ja ignoruje marsze kościelne, a wkurzają mnie jak mi koło okna drą mordy. Jakoś nikt tych pedofili kościelnych nie atakuje. Zostawcie ich w spokoju. Niech sobie idą. Coś wam szkodzą (to jest pytanie retoryczne, bo oczyścić, że nic wam nie robią). Jak wam się nudzi to róbcie coś pożyteczne, pomóżcie osobom potrzebującym!

od kiedykosciol organizuje marsze? czy Ci katolicy rzucaja w ludzi kamieniami?

m
mamel
2019-07-25T09:18:32 02:00, Homoseksualista o LGBT:

„LGBT naraża ludzi na prześladowania. LGBT jest ruchem, który jest bardzo niebezpieczny. To czerwona zaraza. To rodzaj wirusa umysłowego. LGBT to lewackie spier*olenie umysłowe” – mówi w swoim filmie Michał Jakuboski. Kim jest? Homofobem? Nie! Ten facet jest homoseksualistą. Jakuboski to Polak mieszkający w Wielkiej Brytanii. Film po linkiem: https://wprawo.pl/2019/07/23/lewackie-spierolenie-umyslowe-homoseksualista-demaskuje-lgbt-wideo/

2019-07-25T12:58:45 02:00, L:

Ręce już mi się trzęsą od czytania waszych debilnych wypowiedzi. Niebezpieczny ruch? Hahah. Widać było w Białymstoku jakie niebezpiecze jest LGBT . Banda starych znudzonych kiboli na sterydach atakowało niepełnoletnie dziewczyki (proszę sobie obejrzeć filmiki z tego wydarzenia). Niebezpieczna to jest polska patologia, która zamiast poczytać i się dokształcić to atakuje to czego nie rozumie. Atakuje ludzi bez powodu i grozi im śmiercią. Jak jesteś debilem to się do tego nie przyznawana, a nie atakujecie innych...

jak to bezpowodu jakrzucali kamieniami i jajkami niewiniatka teraz robia z siebie meczennikow gdyby to bylo polowanie i taki wskaznik nietolerancji mielibysmy tam dziesiatki poszkodowanych w szpitalu

D
Do redakcji

Ta maskarada odbyła się dziś tj. Czwartek 25 lipca. 26 będzie jutro (piątek). Piszacy artykuł mógłby zadać sobie trud i spojrzeć w kalendarz zamiast wprowadzać czytelników w błąd..

G
Gość
2019-07-25T09:18:32 02:00, Homoseksualista o LGBT:

„LGBT naraża ludzi na prześladowania. LGBT jest ruchem, który jest bardzo niebezpieczny. To czerwona zaraza. To rodzaj wirusa umysłowego. LGBT to lewackie spier*olenie umysłowe” – mówi w swoim filmie Michał Jakuboski. Kim jest? Homofobem? Nie! Ten facet jest homoseksualistą. Jakuboski to Polak mieszkający w Wielkiej Brytanii. Film po linkiem: https://wprawo.pl/2019/07/23/lewackie-spierolenie-umyslowe-homoseksualista-demaskuje-lgbt-wideo/

2019-07-25T12:58:45 02:00, L:

Ręce już mi się trzęsą od czytania waszych debilnych wypowiedzi. Niebezpieczny ruch? Hahah. Widać było w Białymstoku jakie niebezpiecze jest LGBT . Banda starych znudzonych kiboli na sterydach atakowało niepełnoletnie dziewczyki (proszę sobie obejrzeć filmiki z tego wydarzenia). Niebezpieczna to jest polska patologia, która zamiast poczytać i się dokształcić to atakuje to czego nie rozumie. Atakuje ludzi bez powodu i grozi im śmiercią. Jak jesteś debilem to się do tego nie przyznawana, a nie atakujecie innych...

Niepełnoletnie dziewczynki profanowały wizerunek Matki Boskiej? Niepełnoletnie dziewczynki plugawiły Eucharystię - świętość dla chrześcijan? Co ty człowieku wypisujesz?

L
L
2019-07-25T09:18:32 02:00, Homoseksualista o LGBT:

„LGBT naraża ludzi na prześladowania. LGBT jest ruchem, który jest bardzo niebezpieczny. To czerwona zaraza. To rodzaj wirusa umysłowego. LGBT to lewackie spier*olenie umysłowe” – mówi w swoim filmie Michał Jakuboski. Kim jest? Homofobem? Nie! Ten facet jest homoseksualistą. Jakuboski to Polak mieszkający w Wielkiej Brytanii. Film po linkiem: https://wprawo.pl/2019/07/23/lewackie-spierolenie-umyslowe-homoseksualista-demaskuje-lgbt-wideo/

Ręce już mi się trzęsą od czytania waszych debilnych wypowiedzi. Niebezpieczny ruch? Hahah. Widać było w Białymstoku jakie niebezpiecze jest LGBT . Banda starych znudzonych kiboli na sterydach atakowało niepełnoletnie dziewczyki (proszę sobie obejrzeć filmiki z tego wydarzenia). Niebezpieczna to jest polska patologia, która zamiast poczytać i się dokształcić to atakuje to czego nie rozumie. Atakuje ludzi bez powodu i grozi im śmiercią. Jak jesteś debilem to się do tego nie przyznawana, a nie atakujecie innych...

K
KM
2019-07-25T11:49:18 02:00, Endriu Dudi:

Ruch LGBT szkodzi samym homoseksualistom. Przez ich podłe prowokacje cierpi środowisko ludzi o orientacji homo. To czerwone lewackie bydło ma na celu rozbić i skłócić ze sobą społeczeństwo. Przestańmy reagować na ten cyrk a szybko im się te parady znudzą.

Marsz jest dla ciebie prowokacją? Ale głupota.

O
Ona
2019-07-25T12:04:27 02:00, 🌈 anty:

Szkoda że Łódź to nie Białystok.Gonić zboków i mącicieli💪

Sam się goń. Najlepiej do szkoły, bo masz braki w edukacji i nie potrafisz logicznie myśleć

K
Km
2019-07-25T12:04:27 02:00, 🌈 anty:

Szkoda że Łódź to nie Białystok.Gonić zboków i mącicieli💪

2019-07-25T12:26:17 02:00, Endriu Dudi:

Nie gonić tylko ignorować ich. Oni tylko na to liczą żeby ich atakować.

Ja ignoruje marsze kościelne, a wkurzają mnie jak mi koło okna drą mordy. Jakoś nikt tych pedofili kościelnych nie atakuje. Zostawcie ich w spokoju. Niech sobie idą. Coś wam szkodzą (to jest pytanie retoryczne, bo oczyścić, że nic wam nie robią). Jak wam się nudzi to róbcie coś pożyteczne, pomóżcie osobom potrzebującym!

K
KM
2019-07-25T12:04:27 02:00, 🌈 anty:

Szkoda że Łódź to nie Białystok.Gonić zboków i mącicieli💪

LGBT to nie żbiki. Są to też dzieci i osoby, które nie uprawiają wcale seksu. Proszę się najpierw dokształcić. Widzę, że homofobia w tej wypowiedzi wynika z braku wiedzy, edukacji lub inteligencji.

K
Ktoś normalny
2019-07-25T09:22:03 02:00, Gość:

Stop propagandzie LGTB

Nie ma czegoś takiego jak propaganda LGBT

Dodaj ogłoszenie