Łodzianin handlował nielegalnymi lekami na potencję

  Łodzianin handlował nielegalnymi lekami na potencję

  mar

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Łodzianin handlował nielegalnymi lekami na potencję
  1/4
  przejdź do galerii

  ©materiały policji

  Łódzcy policjanci zatrzymali mężczyznę, który bezprawnie handlował lekami na potencję. Funkcjonariusze zabezpieczyli 800 tabletek o wartości 30 tys. zł.
  Na trop mężczyzny nielegalnie handlującego produktami leczniczymi wpadli funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji w Łodzi oraz funkcjonariusze Wydziału Zwalczania Przestępczości Izby Celnej w Łodzi. Jak ustalono, 46-latek w 2011 roku założył stronę internetową, poprzez którą sprzedawał medykamenty.

  18 czerwca mężczyzna został zatrzymany w jednym z urzędów pocztowych na Bałutach, w chwili gdy chciał wysłać paczki z nielegalnymi produktami leczniczymi.
  W mieszkania 46-latka znaleziono prawie 800 tabletek wspomagających potencję o czarnorynkowej wartości około 30 tys. zł, 23 karty płatnicze pre-paid, komputery oraz liczne dokumenty świadczące o jego przestępczej działalności.

  Mężczyzna usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu produktów leczniczych bez wymaganego zezwolenia. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

  Ponadto okazało się, że zatrzymany mężczyzna zakładał właśnie inne strony internetowe tego typu. Według śledczych sprawa ma charakter rozwojowy.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo