reklama

Mariański Group- profesjonalizm i pasja [VIDEO]

RedakcjaZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (0 zdjęć)
W Mariański Group łączy się pracę z pasją, a ta nie kończy się po godzinach pracy. Podstawą działalności Grupy jest siła zespołu i synergia doświadczeń. Dla klientów MG jest opiekunem, doradcą i partnerem biznesowym. Samo rozwiązywanie problemów, które już wystąpiły to za mało. Przewidywanie zagrożeń i zapobieganie negatywnym konsekwencjom biznesowych decyzji Przedsiębiorcy jest misją przyjętą przez Grupę.

W grupie siła

Mariański Group to zespół pięciu spółek tworzących Grupę, która oferuje pełen zakres usług związanych z obsługą biznesu. Ponad pół tysiąca stałych klientów stawia MG w czołówce branży usług prawnych na rzecz biznesu. Po niespełna czterech latach działalności jest to wynik bardzo dobry. Młodsze spółki w Grupie notują równie dynamiczny rozwój.

Inni niż wszyscy

Przewaga Mariański Group nad konkurencją leży w tym, iż każda spółka Grupy jest częścią dużej układanki. Eksperci pracujący w każdej z nich uzupełniają się wzajemnie i wspólnie pochylają nad problemem klienta, by znaleźć dla niego najlepsze rozwiązanie, pod kątem zarówno prawnym i podatkowym, ale i rachunkowym czy biznesowym. Wszyscy eksperci dostępni są w jednym miejscu, co dodatkowo oszczędza czas i pieniądze klienta.

Inny aspekt przewagi Mariański Group to jakość świadczonych usług. Zespoły poszczególnych spółek dobierane są nadzwyczaj starannie - spośród osób o ugruntowanej wiedzy i dużym doświadczeniu.

Jako jedyna w łódzkim i nieliczna w Polsce Grupa Mariański świadczy doradztwo osobom zamożnym dedykując im specjalne usługi i wsparcie we wszelkich prawnych aspektach planowania podatkowego, zarządzania majątkiem, prowadzenia inwestycji w kraju czy za granicą, w relacjach z instytucjami i sporach sądowych. Grupa współpracuje z największymi bankami w Polsce, świadcząc specjalistyczne usługi dla klientów private bankingu.

Wyróżnikiem Mariański Group jest również wyjątkowa dbałość o bezpieczeństwo danych klientów. Spółki korzystają z najnowszych systemów informatycznych, szyfrowanych połączeń i innowacyjnych rozwiązań, gwarantujących najbezpieczniejszy poziom gromadzenia i przepływu informacji.

Podstawową spółką, od której zaczęła się działalność grupy, jest spółka Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa, zajmująca się obsługą prawną i podatkową przedsiębiorców. Takie połączenie jest ważne, gdyż niewiele jest w Polsce firm, które są równie kompetentne zarówno w zakresie obsługi prawnej, jak i podatkowej. Kancelaria wymieniana jest w różnych rankingach jako największa z łódzkich kancelarii obsługujących biznes i jedna z kilkunastu największych w Polsce.

Trzy filary rozwoju
Mariański Group działa zgodnie z przyjętą strategią zrównoważonego rozwoju, przygotowaną pod kątem Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Opiera ją na trzech podstawowych założeniach: określeniu podstawowych potrzeb pracowników i współpracowników oraz przeciwdziałaniu dyskryminacji; zaspokojeniu aktualnych oraz przyszłych potrzeb rozwoju firmy, dzięki wdrażaniu nowych technologii oraz postępowi techniki, co nie wpływa negatywnie na zasoby przyrodnicze oraz stan środowiska naturalnego; oraz aktywnemu wspieraniu ciekawych i skutecznych rozwiązań w wielu dziedzinach życia społecznego m.in. na polu edukacji, kultury oraz sportu.

Mariański Group dba o swoich pracowników, wspierając ich w pasjach i rozwoju. Zgodnie z zasadą, że zadowolony człowiek jest spełniony również zawodowo, a tylko taki może być najlepszym partnerem biznesowym dla klientów firmy.

Spółki wchodzące w skład Grupy

Mariański Group oprócz Kancelarii Prawno-Podatkowej, to również spółka outsourcingowa - Mariański Group Outsourcing Księgowości - zajmująca się szeroko rozumianą księgowością, włączając w to pojęcie również wskazanie, czy sposób rozliczeń w danej firmie jest właściwy, gdzie mogą się czaić potencjalne ryzyka i czy (na przykład) poziom kosztów nie jest zbyt wysoki.

Mariański Group Audyt - spółka zatrudniająca biegłych rewidentów, którzy zapewniają bieżące wsparcie w tworzeniu polityki rachunkowości przedsiębiorstwa oraz audyty już funkcjonujących systemów księgowo-finansowych.

Inną spółką wchodzącą w skład Grupy jest Business Consulting, wspierająca przedsiębiorców w identyfikacji obszarów potencjalnego wzrostu i wdrożeniu właściwej strategii. Zarządzanie zespołem, analizy finansowe, raportowanie zarządcze, tworzenie nowych modeli operacyjnych - spółka Business Consulting służy pomocą w każdym z tych zakresów.

Jest wreszcie spółka Mariański Group Marketing, oferująca profesjonalne wsparcie marketingowe, w tym nieszablonowe pomysły kreujące atrakcyjny wizerunek firmy na wymagającym rynku.

Wsparcie 360°

Mariański Group wspiera przedsiębiorców na każdym etapie prowadzenia biznesu. Zarówno przy planowaniu działalności, w bieżącym doradztwie funkcjonującej firmy, w miesięcznych rozliczeniach finansowo-księgowych czy kontrolach podatkowych, jak również w procesie sukcesyjnym zmierzającym do przekazania biznesu następcom.

Poza korzyściami wynikającymi ze współpracy z ww. spółkami, MG proponuje też komplementarne usługi starannie dobranych zewnętrznych ekspertów, których prace koordynuje w imieniu klienta. Grupa współpracuje z renomowanymi notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także podmiotami wyspecjalizowanymi w zakresie HR i psychologii biznesu oraz w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Jedno miejsce, wielu specjalistów, pełne wsparcie dla firmy. A wszystko po to, by klient mógł skoncentrować się na osiąganiu celów biznesowych i realizacji własnych pasji. W myśl zasady: „my pracujemy, Ty masz czas, by rozwijać firmę”.

Klienci
W ogromnej większości są to firmy z polskim kapitałem, z grupy średnich i dużych przedsiębiorstw. Jak podpowiada bowiem doświadczenie, z reguły firmy polskie chcą rozmawiać z polskimi kancelariami, licząc na ich lepszą znajomość polskiej gospodarki i systemu prawnego, który ulega przecież częstym zmianom.

Jeśli chodzi o wsparcie firmy w przypadku kontroli podatkowej, a także w zakresie restrukturyzacji czy sukcesji - w grę wchodzi teren całej Polski. Jeśli chodzi o bieżące doradztwo prawno-podatkowe, Mariański Group koncentruje się na firmach działających w miastach, gdzie grupa ma swoje ośrodki, a więc w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Częstochowie.

Nowy projekt - Fabryka Przedsiębiorczości

Głównym założeniem Fabryki Przedsiębiorczości jest stworzenie unikalnego na skalę całego kraju miejsca, w którym przedsiębiorca uzyska interdyscyplinarne wsparcie dla prowadzonego biznesu. Ale nie tylko. Oprócz funkcji gospodarczej tego miejsca, projekt nastawiony jest również na realizację funkcji edukacyjnej, kulturalnej i rekreacyjnej.

W projekcie przewidziana jest szeroko pojęta współpraca z Uniwersytetem Łódzkim i innymi uczelniami oraz instytucjami naukowo-badawczymi regionu łódzkiego w celu rozpowszechniania idei przedsiębiorczości już wśród studentów. Jednym z założeń Fabryki Przedsiębiorczości jest również podjęcie działań aktywizujących ludzi na terenie zdegradowanym. Kładziony jest też duży nacisk na promocję historii Miasta Łodzi oraz łódzkiej przedsiębiorczości.

W budynku Fabryki planowane są cykliczne wystawy dzieł sztuki, w tym prac wybitnych surrealistów, eksponowanie murali, rzeźb, happeningi artystyczne. Rewitalizacja terenu wokół Fabryki ma objąć także nadanie obiektowi funkcji rekreacyjnych - w planach jest ogólnodostępny woonerf, siłownia, boisko czy nawet kino plenerowe. W dni wolne od pracy w obiekcie Fabryki będą organizowane targi, np. o tematyce zdrowego żywienia.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3