Master Pharm Budowlani Łódź - MKS Ogniwo Sopot 45:5 [ZDJĘCIA]

mar
Rugbiści Budowlanych Łódź pewnie wygrali z Ogniwem Sopot 45:5. Łodzianie potrzebują już tylko jednego zwycięstwa, by zapewnić sobie miejsce w lipcowym finale.

Master Pharm Budowlani Łódź - MKS Ogniwo Sopot 45:5 (40:0)

Punkty:

• Budowlani: Patryk Reksulak 20 (2P, 5pd), Emil Kowalewski 10 (2P), Michał Mirosz 5 (P), Marek Grabowski 5 (P), Irakli Bagaturia 5 (P).
  • Ogniwo: Grzegorz Kurdelski 5 (P).

Sobotni mecz w Łodzi gospodarze rozstrzygnęli już w pierwszej połowie, prowadząc do przerwy 40:0. W drugiej części spotkania obie drużyny zdobyły po 5 punktów i mecz zakończył się efektownym zwycięstwem Budowlanych 45:5.

Podopiecznym Przemysława Szyburskiego brakuje już tylko jednego zwycięstwa do awansu do finału. Obecnie łodzianie z 38 puntami zajmują drugie miejsce w Ekstralidze, tracąc do Arki Gdynia 7 punktów. Trzecia w grupie mistrzowskiej jest Lechia Gdańsk (19 punktów), a czwarte - Ogniwo Sopot (16 punktów). Do rozegrania zostało jeszcze 5 kolejek.