Mistrzostwa Polskiej Unii w Karate WKF. Medale dla Klub Karate Champion Team Łódź i Harasuto Klub Karate

Odbyły się mistrzostwa Polskiej Unii w Karate WKF. Świetnie spisali się łodzianie.

W Środzie Wielkopolskiej odbyły się pierwsze Mistrzostwa Polskiej Unii Karate w karate olimpijskim, turniej rankingowy. Na starcie stanęło 260 zawodników z 46 klubów z całej Polski. Świetnie spisali się łodzianie którzy wywalczyli 7 medali: Klub Karate Champion Team Łódź (3 złote, 1 srebrny 1 brązowy medal) oraz Harasuto Klub Karate Łódź (1 złoty i 1 brązowy medal). W klasyfikacji generalnej turnieju Klub Karate Champion-Team uplasował się na wysokim czwartym miejscu.

Złote medale zdobyli:
1. Bartosz Kędzierski (Champion Team) – kumite ind. Juniorów mł. – 63 kg, warto dodać że Bartek będzie reprezentował kraj na Mistrzostwach Świata karate WKF Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów młodszych w Chile/Santiago w dniach 24-27.10.2019,