Nasza Loteria

MISTRZOWIE SMAKU Zagłosuj na najlepszą piekarnię zdaniem klientów. Możesz też zgłosić swoją ulubioną do tytułu Piekarnia Roku.

Akcja specjalna Mistrzowie Smaku 2023
Gdzie można kupić najsmaczniejszy chleb? Kto piecze najpyszniejsze bułki i rogale? Kto zdobędzie tytuł Piekarnia Roku, który zostanie przyznany przez naszych Czytelników? Zagłosuj w plebiscycie na najlepszą piekarnię w naszym województwie lub zgłoś swoją ulubioną piekarnię do nagrody.

Do konkursu organizowanego w ramach wielkiego, ogólnopolskiego plebiscytu Mistrzowie Smaku 2023 nasi Czytelnicy zgłosili już ponad 60 piekarni z województwa łódzkiego. Choć głosowanie już się rozpoczęło, wciąż można jeszcze nominować kolejnych kandydatów do tytułu Piekarnia Roku 2023.

KLIKNIJ i GŁOSUJ
lub zgłoś piekarnię do nagrody

- Spośród wszystkich produktów żywnościowych, które kupujemy, jeden jest zdecydowanie wyjątkowy - chleb nasz powszedni - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca plebiscytu Piekarnia Roku. - Każdy z nas ma swoje ulubione pieczywo, bez którego trudno wyobrazić sobie śniadania i kolacje, a które czasem towarzyszy także posiłkom w ciągu dnia.

Choć większość codziennych zakupów robimy w supermarketach, po pieczywo udajemy się do piekarni pozostając wierni ulubionym dziełom piekarzy. Gdzie pieczywo jest najsmaczniejsze? Tytuł Piekarnia Roku w ramach wielkiego plebiscytu Mistrzoiwe Smaku zostanie przyznany głosami tych, którzy mają największe prawo, aby oceniać jakość piekarni, czyli przez ich klientów.

- Głosowanie zostanie przeprowadzone w dwóch etapach - wyjaśnia Bogusław Kaczmarek. - Najpierw najlepsze piekarnie zostaną wybrane w każdym województwie. Później, zwycięzcy z regionów awansują do ogólnopolskiego finału, w którym czekać będzie nagroda finansowa i główny tytuł Piekarnia Roku Polski 2023.


Świetna promocja
w ramach plebiscytu

W czasie trwania głosowania liderów rankingu piekarni będziemy prezentować w gazecie i w internecie, a po zakończeniu plebiscytu do całego nakładu dołączymy specjalny dodatek przedstawiający laureatów akcji Mistrzowie Smaku. Znajdą się w nim oczywiście prezentacje piekarni, które zdobędą najwięcej głosów.


Wyjątkowe szkolenie
dla laureatów

Wyjątkową i bardzo wartościową nagrodą dla właścicieli piekarni. Będzie to profesjonalne szkolenie poświęcone promocji w internecie, a w szczególności w mediach społecznościowych. Będzie się można dowiedzieć, jak właściwie prowadzić fanpage, jak zwiększać jego zasięgi i jak najlepiej korzystać z reklamy na Facebooku. Nasi eksperci podpowiedzą, jak tworzyć różnorodny content i grafiki - pokażą konkretne pomysły i inspiracje oraz niezbędne narzędzia. Osobny wykład podczas szkolenia będzie poświęcony tworzeniu wideo na potrzeby mediów społecznościowych.

Nabytą podczas szkolenia wiedzę i prezentowane konkretne rozwiązania będzie można od razu wykorzystać w prowadzonym biznesie, co pozwoli pozyskać nowych klientów. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.


Czekają nagrody

Właściciel piekarni, która zdobędą najwięcej głosów w naszym wojewódzkie otrzyma:

 • tytuł Piekarnia Roku w naszym województwie
 • zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu w Warszawie
 • statuetkę wręczaną podczas gali
 • promocję na Facebooku prezentującą lokal jako zwycięzcę plebiscytu w województwie
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji w internecie, a w szczególności w mediach społecznościowych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • voucher na reklamę w gazecie, w naszym serwisie internetowym lub w serwisie www.naszemiasto.pl o wartości 5000 złotych

Właściciele piekarni, które zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • prezentacje w specjalnym dodatku do gazety
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • vouchery na reklamę w gazecie, w naszym serwisie internetowym lub w serwisie www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

Piekarnia, która zwycięży w ogólnopolskim finale plebiscytu otrzyma:

 • tytuł Piekarnia Roku Roku Polski 2023
 • dyplom i statuetkę wręczane podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5 000 złotych

__________

Informacji o akcji udziela:
Marta Gromowska
tel. 519 503 627
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki