Młodzieżowcy pomogą drużynie Orła Łódź w sobotę w meczu ze Startem Gniezno?

R. Piotrowski
Żużlowcy Orła w najbliższą sobotę zmierzą się ze Startem Gniezno, a wcześniej swoje umiejętności na torze pokazali młodzieżowcy łódzkiego klubu.

Trzech zawodników Orła: Aleksander Grygolec, Piotr Pióro i Dawid Wawrzyniak, wzięło ostatnio udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Z dobrej strony pokazał się Aleksander Grygolec, który w Gnieźnie zdobył pięć punktów, a że skończył już 16 lat, nie powiedziane, że nie zadebiutuje w lidze jeszcze w tym sezonie.

Orzeł zajął podczas wspomnianych zawodów DMPJ zajął 4. miejsce z dorobkiem 17 punktów (Dawid Wawrzyniak zdobył cztery punkty, Aleksander Grygolec - pięć, a Piotr Pióro - osiem). Najlepsi tego dnia - żużlowcy GKM Grudziądz i Wybrzeża Gdańsk zdobyli tylko pięć punktów więcej od łodzian, a "oczko" więcej od nich zgromadzili młodzieżowcy Startu Gniezno, czyli najbliższego rywala Orła. Najlepszy z nich, Kevin Fajfer, zdobył w Gnieźnie jedenaście punktów.

Przypomnijmy, że 26 czerwca turniej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w żużlu odbędzie się także w Łodzi, na stadionie Orła przy ul. 6 Sierpnia 71.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani