MMA. Łodzianin Szymon Jaśkowiak brązowym medalistą mistrzostw Europy IMMAF

17-letni łodzianin Szymon Jaśkowiak miesiąc temu został powołany do kadry Polski MMA przez selekcjonera trenera Emila Różewskiego. Teraz stoczył cztery walki podczas mistrzostw Europy w Belgradzie, które stały na bardzo wysokim poziomie - informuje Agnieszka Wilk, Team Jaśkowiak.

Łodzianin Szymon Jaśkowiak w swojej kategorii wagowej (65,8k g) wygrał 3 pojedynki przez pełną dominację nad zawodnikami z Gruzji, Bułgarii i Estonii. Czwartą walkę z zawodnikiem z Izraela Szymek przegrał na punkty. Dwie rundy sędziowie punktowali: 29-28, 30-27.
Tym sposobem nasz zawodnik zajął trzecie miejsce w mistrzostwach Europy i wywalczył brązowy medal na tak prestiżowych zawodach IMMAF European Championships w Belgradzie.

Na co dzień Szymon Jaśkowiak trenuje u znanych szkoleniowców, którymi są: Ariel Lityński Strefa Gym Fitness - Zgierz, Bartłomiej Kurczewski - Studio Personal EMS Zgierz, Octopus Łódż - Pepłowski Sport - informuje Agnieszka Wilk.