Moda na stadion

  Witaszczyk na dziś

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Rośnie popularność Stadionu Narodowego. Ostatnio spotkało się tam z księdzem z Afryki 60 tysięcy Polaków. Każdy się modlił za własne pieniądze, bilet kosztował 40 zł. Tym sposobem przybył jakiś milion na zwyczajowo skromne nagrody dla szefów stadionu. Jednak prawdziwe żniwa będą w listopadzie. Na stadionie odbędzie się szczyt klimatyczny ONZ.
  Jerzy Witaszczyk

  Jerzy Witaszczyk ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Minister Korolec już zarezerwował 100 mln zł. Korolec to ten, który nam każe segregować śmieci, a sam wali wszystko na jedną kupę.

  Na szczyt przyjedzie 20 tysięcy polityków, dziennikarzy i tzw. ekspertów od ochrony środowiska. Napisałem tzw. ekspertów, bo prawdziwi wiedzieliby, że taki spęd zatruwa środowisko bardziej niż miesiąc pracy elektrowni Bełchatów. Przy okazji podobnego spędu w Cancun pisałem, że te tysiące darmozjadów trzeba transportować z najodleglejszych zakątków Ziemi, na miejscu wozić paliwożernymi limuzynami... Przy takiej nadprodukcji dwutlenku węgla efekt cieplarniany gwarantowany!

  Skąd Polska weźmie 100 milionów, skoro w kasie pustki?
  Z Funduszu Ochrony Środowiska, który zamiast wybudować jakąś oczyszczalnię ścieków, by nie zatruwać Bałtyku, 100 baniek wywali w błoto, tyle ma pieniędzy. Opozycja twierdzi, że te 100 milionów nie pójdzie w błoto, tylko na promocję ministra Korolca, co na jedno wychodzi. A, że promocja mu się przyda, to fakt. Dopiero co nie wybrali go na szefa komisji ONZ ds. Rozwoju Przemysłowego. Woleli Chińczyka. I chyba mieli rację, bo tam jest rozwój przemysłowy. U nas taki rozwój to prehistoria. Niestety.

  Jerzy Witaszczyk

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (6)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Stadion dla Orła Łodź!

  speedway (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

  www.sportowefakty.pl/zuzel/369719/pge-marma-rzeszow-chce-walkowera#comment_4339518

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nie moja stolica

  Łodziak (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 6

  Nie mój stadion. Narodowy tylko w Chorzowie!!


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Jak się zwał, tak się zwał

  Rex (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 5

  Nie twój, nie mój, ale tak się składa, że do niego dokładasz, ja też. To za nasze pieniądze wynudowali ten bubel, zwany Basenem Narodowym. To z naszych pieniędzy biorą nagrody po kilkaset tysięcy...rozwiń całość

  Nie twój, nie mój, ale tak się składa, że do niego dokładasz, ja też. To za nasze pieniądze wynudowali ten bubel, zwany Basenem Narodowym. To z naszych pieniędzy biorą nagrody po kilkaset tysięcy ludzie, którzy tym stadionem tak rządzą, że przynosi straty, a nawet nie potrafili zamknąć dachu, żeby nie napadało. Jeszcze trochę a będziemy dokładać także do stadionu w Łodzi, który nam wybudujązwiń


  Zdjęcie autora komentarza
  Zastaw się a postaw się.

  ksantypa_222

  Zgłoś naruszenie treści / 7

  Niedawno wyczytałam, że do 4 stadionów wybudowanych na EURO - 2012 budżet Państwa dokłada rocznie ok. 45 milionów złotych. Lwią część pochłania Basen Narodowy w Warszawie.
  A budżet Państwa to...rozwiń całość

  Niedawno wyczytałam, że do 4 stadionów wybudowanych na EURO - 2012 budżet Państwa dokłada rocznie ok. 45 milionów złotych. Lwią część pochłania Basen Narodowy w Warszawie.
  A budżet Państwa to MY!!!
  Koszt budowy Basenu Narodowego przekroczył 2 miliardy złotych!
  Kto bogatemu zabroni?zwiń

  Zdjęcie autora komentarza
  Jak to jest?

  ksantypa_222

  Zgłoś naruszenie treści / 14 / 2

  Pani Ministra Sportu Joanna Mucha wydała z naszego budżetu 6 milionów złotych na organizację koncertu Madonny na Basenie Narodowym. Ma ponieść za to konsekwencje, nawet może być zdymisjonowana.
  A...rozwiń całość

  Pani Ministra Sportu Joanna Mucha wydała z naszego budżetu 6 milionów złotych na organizację koncertu Madonny na Basenie Narodowym. Ma ponieść za to konsekwencje, nawet może być zdymisjonowana.
  A tu rewelacja: Minister Środowiska Marcin Korolec na tymże Basenie Narodowym zorganizuje szczyt klimatyczny ONZ za jedyne 100 milionów złotych wyrwanych z budżetu Państwa. Bardzo odważnym człowiekiem jest Minister Korolec. Odwagą i poświęceniem dorównuje japońskim pilotom zwanym kamikadze czyli Boski Wiatr. Jemu na życiu nie zależy, On może żyć i sto lat. Obowiązuje zasada – zastaw się a postaw się!
  Wcześniej pisałam o pakiecie klimatycznym, który spowoduje w Polsce minimum czterokrotny wzrost cen energii elektrycznej. Ile polskich rodzin to wytrzyma? Ile mieszkań w naszej Ojczyźnie będzie wolnych, Polaków nie będzie stać na utrzymanie mieszkań! To jest klasyczna selekcja naszych obywateli.
  Głównym architektem tej Ustawy Śmieciowej jest właśnie Pan Marcin Korolec, którego nie obowiązują przepisy przez niego wymyślone. Dziennikarze z portalu se.pl dokonali remanentu Jego pojemnika na „odpady komunalne” W pojemniku były śmieci jak lecą. Między innymi były żarówki energooszczędne, które zawierają zabójcza rtęć!
  Przykre jest to, że ta nieszczęsna ustawa została klepnięta przez Rząd, Sejm, Senat i Prezydenta RP.
  Nikt nie miał żadnych obiekcji. Jak widać są to fachowcy z najwyższej półki. Wszak dyscyplina partyjna w głosowaniach obowiązuje. Prawdą to jest Panie Januszu Palikocie? Przy Ustawie Emerytalnej również!!!

  PS Ciekawi mnie , czy Minister Marcin Korolec zapłacił z własnej kieszeni grzywnę w wysokości 5 000 zł. za wyrzucenie żarówek energooszczędnych do jedynego zbiorczego pojemnika !!!???
  Późniejsze przeprosimy Pana Ministra za niesortowanie „odpadów komunalnych” z lekka mi powiewają!

  PS2 Mam nadzieję, ze Pan Minister Marcin Korolec podzieli los Pani Minister Sportu Joanny Muchy. Pewnikiem zostaną rzuceni na inne intratne odcinki pracy wzorem Aleksandra Grada. Jeśli ktoś wsiadł już na tę karuzelę, to z niej nie spadnie!

  Cóż innego pozostało? Niebawem zeżrą nas muchy.
  Bogowie niechaj mają nas w swojej opiece. Zwłaszcza Jan Paweł II, który ma zostać Świętym. Nie zostawi Polaków na pastwę losu. Trzeba się tylko modlić bardzo żarliwie.

  zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  do wladzy zamiast do g...a

  gg 7654321 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5

  sami widzicie kto nami rzadzi ,muchy korolce slowem plebs do wladzy sie dorwal zamiast do gowna.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo