Na ŁKS też już można zwolnić zarezerwowane miejsce na mecz

R. PiotrowskiZaktualizowano 
ŁKS wprowadził nowe rozwiązanie polegające na możliwości zwolnienia miejsca w systemie sprzedaży biletów. Jeśli więc zakupiliśmy bilet lub karnet, a wiemy, że nie pojawimy się na najbliższym meczu ełkaesiaków w ekstraklasie, możemy zwolnić to miejsce innym fanom łódzkiej drużyny.CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE archiwum Polska Press
ŁKS wprowadził nowe rozwiązanie polegające na możliwości zwolnienia miejsca w systemie sprzedaży biletów. Jeśli więc zakupiliśmy bilet lub karnet, a wiemy, że nie pojawimy się na najbliższym meczu ełkaesiaków w ekstraklasie, możemy zwolnić to miejsce innym fanom łódzkiej drużyny.

ŁKS wprowadzenie tego rozwiązania tłumaczy następująco:

- Jeśli wiemy, że nie będziemy sami w stanie pojawić się na widowni, dzięki opcji zwolnienia miejsca spotkanie z trybuny będą mogli obejrzeć kibice, dla których zabrakło wejściówek w regularnej sprzedaży. To sprawia, że za każdym razem mecze przy al. Unii 2 będzie mógł oglądać rzeczywisty komplet publiczności – a im więcej dopingujących osób, tym lepsza atmosfera na obiekcie i tym łatwiej piłkarzom jest się wznieść na wyżyny umiejętności. Poza tym, bilet kupiony na zwolnione uprzednio miejsce to dodatkowy zarobek dla klubu - czytany na oficjalnej stronie klubu z al. Unii 2.

Jak zwolnić miejsce? - Opcja zwalniania miejsca widnieje po zalogowaniu się użytkownika w systemie w zakładce „Moje bilety” przy danych dotyczących najbliższego meczu – chodzi o ikonkę biletu z krzyżykiem, która znajduje się po skrajnej prawej stronie. Po najechaniu na nią pojawi się komunikat: „Zwolnij miejsce na najbliższe wydarzenie” – z opcją zatwierdzenia lub odrzucenia operacji (TAK lub NIE) - wyjaśnia klub.

Dzięki opcji zwalniania miejsca wcześniej zarezerwowanego to będzie mogło ponownie trafić do otwartej sprzedaży. Zwolnienie miejsca nie wiąże się z odzyskaniem środków. ŁKS poinformował, że po każdym ligowym spotkaniu będzie informować, ile osób zwolniło miejsca na dany mecz.

Zobacz też:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

R
RTS
2019-07-18T11:00:28 02:00, wolf:

czerwone parówy boli że ŁKS gra w extraklasie i ma ku...wa boleć

Boli to ciebie zwieracz po odwiedzinach pyr z poznania męska dziwko :)

w
wolf

czerwone parówy boli że ŁKS gra w extraklasie i ma ku...wa boleć

G
Gość
2019-07-18T06:08:31 02:00, RTS:

Pomysł zerżnięty z Widzewa a brędzlujecie się jakbyście to wy na to wpadli hahahaha Zakłamane nAPlety :)

2019-07-18T06:35:47 02:00, Gość:

Zerżnięty to zostałeś w dupsko debilu. A co do plagiatu to raczej w drugą stronę. Wypisz co wymyśliliście sami, czekam.

2019-07-18T09:09:22 02:00, RTS:

A kto debilu jebany pierwszy zaczął w polsce udostępniać miejsca, jak jesteś idiotą to zachowaj to lepiej dla siebie :)

2019-07-18T09:19:14 02:00, Gość:

...kto pierwszy? :-)))) ... ty synu przerzuta z widzewskiej wsi

2019-07-18T09:28:09 02:00, Gość:

Ty to naprawdę debil jesteś ale u brodowitych to widać normalne :)

2019-07-18T09:51:33 02:00, Gość:

... widzę że wszystko co związane z ŁKS-em to całe twoje życie :-))))

2019-07-18T10:04:25 02:00, Gość:

Sram na ten wasz klubik hahahaha :)

... żebyś wzroku nie stracił z wysiłku bo już nic dotyczącego ŁKS-u nie skomentujesz

G
Gość
2019-07-18T06:08:31 02:00, RTS:

Pomysł zerżnięty z Widzewa a brędzlujecie się jakbyście to wy na to wpadli hahahaha Zakłamane nAPlety :)

2019-07-18T06:35:47 02:00, Gość:

Zerżnięty to zostałeś w dupsko debilu. A co do plagiatu to raczej w drugą stronę. Wypisz co wymyśliliście sami, czekam.

2019-07-18T09:09:22 02:00, RTS:

A kto debilu jebany pierwszy zaczął w polsce udostępniać miejsca, jak jesteś idiotą to zachowaj to lepiej dla siebie :)

2019-07-18T09:19:14 02:00, Gość:

...kto pierwszy? :-)))) ... ty synu przerzuta z widzewskiej wsi

2019-07-18T09:28:09 02:00, Gość:

Ty to naprawdę debil jesteś ale u brodowitych to widać normalne :)

2019-07-18T09:51:33 02:00, Gość:

... widzę że wszystko co związane z ŁKS-em to całe twoje życie :-))))

Sram na ten wasz klubik hahahaha :)

G
Gość
2019-07-18T06:08:31 02:00, RTS:

Pomysł zerżnięty z Widzewa a brędzlujecie się jakbyście to wy na to wpadli hahahaha Zakłamane nAPlety :)

2019-07-18T06:35:47 02:00, Gość:

Zerżnięty to zostałeś w dupsko debilu. A co do plagiatu to raczej w drugą stronę. Wypisz co wymyśliliście sami, czekam.

2019-07-18T09:09:22 02:00, RTS:

A kto debilu jebany pierwszy zaczął w polsce udostępniać miejsca, jak jesteś idiotą to zachowaj to lepiej dla siebie :)

2019-07-18T09:19:14 02:00, Gość:

...kto pierwszy? :-)))) ... ty synu przerzuta z widzewskiej wsi

2019-07-18T09:28:09 02:00, Gość:

Ty to naprawdę debil jesteś ale u brodowitych to widać normalne :)

... widzę że wszystko co związane z ŁKS-em to całe twoje życie :-))))

Ł
Łodzianin

Kseroboye będą cuda wyprawiać z frekwencją - do tej pory "cuda frekwencyjne" niezgodne ze stanem faktycznym udokumentowanym zdjęciami tłumaczyli wizytą ełkałewsioków w kiblu lub na kateringu - teraz dopiero będą "jaja"

G
Gość
2019-07-18T06:08:31 02:00, RTS:

Pomysł zerżnięty z Widzewa a brędzlujecie się jakbyście to wy na to wpadli hahahaha Zakłamane nAPlety :)

2019-07-18T06:35:47 02:00, Gość:

Zerżnięty to zostałeś w dupsko debilu. A co do plagiatu to raczej w drugą stronę. Wypisz co wymyśliliście sami, czekam.

2019-07-18T09:09:22 02:00, RTS:

A kto debilu jebany pierwszy zaczął w polsce udostępniać miejsca, jak jesteś idiotą to zachowaj to lepiej dla siebie :)

2019-07-18T09:19:14 02:00, Gość:

...kto pierwszy? :-)))) ... ty synu przerzuta z widzewskiej wsi

Ty to naprawdę debil jesteś ale u brodowitych to widać normalne :)

G
Gość
2019-07-18T06:08:31 02:00, RTS:

Pomysł zerżnięty z Widzewa a brędzlujecie się jakbyście to wy na to wpadli hahahaha Zakłamane nAPlety :)

2019-07-18T06:35:47 02:00, Gość:

Zerżnięty to zostałeś w dupsko debilu. A co do plagiatu to raczej w drugą stronę. Wypisz co wymyśliliście sami, czekam.

2019-07-18T09:09:22 02:00, RTS:

A kto debilu jebany pierwszy zaczął w polsce udostępniać miejsca, jak jesteś idiotą to zachowaj to lepiej dla siebie :)

...kto pierwszy? :-)))) ... ty synu przerzuta z widzewskiej wsi

R
RTS
2019-07-18T06:08:31 02:00, RTS:

Pomysł zerżnięty z Widzewa a brędzlujecie się jakbyście to wy na to wpadli hahahaha Zakłamane nAPlety :)

2019-07-18T06:35:47 02:00, Gość:

Zerżnięty to zostałeś w dupsko debilu. A co do plagiatu to raczej w drugą stronę. Wypisz co wymyśliliście sami, czekam.

A kto debilu jebany pierwszy zaczął w polsce udostępniać miejsca, jak jesteś idiotą to zachowaj to lepiej dla siebie :)

M
Michał

W końcu! Ciężko teraz bilet dostać...

A
Antyzydkales
2019-07-17T23:47:57 02:00, Jak rodzina 😎:

Fajny pomysł 🙂. Ja w sierpniu wyjeżdżam na urlop i z chęcią odstąpię miejsce 👍JEDNA RODZINA ŁKS

w Izraelu jak bedziesz z wielką rodziną to bilety z al.chujni obowiązują ŁKS JEDNA. WIELKA ZYDOCHUJNIA

R
Rodowity Łodzianin

Kserują wszystko od najlepszych... Wszystko po to aby zamaskować swoją małość. Tego po małorolnych z wiosek gminy Konstantynów można było się spodziewać

G
Gość
2019-07-18T06:08:31 02:00, RTS:

Pomysł zerżnięty z Widzewa a brędzlujecie się jakbyście to wy na to wpadli hahahaha Zakłamane nAPlety :)

Zerżnięty to zostałeś w dupsko debilu. A co do plagiatu to raczej w drugą stronę. Wypisz co wymyśliliście sami, czekam.

G
Gość

Dobra opcja ! W miescie Łodzi tylko Ł.K.S. !

J
Jak rodzina 😎

Fajny pomysł 🙂. Ja w sierpniu wyjeżdżam na urlop i z chęcią odstąpię miejsce 👍JEDNA RODZINA ŁKS

Dodaj ogłoszenie