Narciarstwo alpejskie. Brązowy medal łodzianki Magdy Łuczak w Pucharze Europy

p
Łodzianka Magdalena Łuczak jest fantastyczna

Jak podaje Interia zajęła trzecie miejsce podczas rywalizacji w slalomie gigancie w Pucharze Europy. Zmagania odbywały się we włoskim Livigno. Dla Polki to najlepszy występ w historii. Dzień wcześniej zajęła w rywalizacji piąte miejsce. Najlepsza okazała się Norweżka, Marte Monsen z sumą czasów 2:11.57. Łuczak straciła do niej 0.17 sekundy. 19-letnia zawodniczka podczas niedawnych mistrzostw świata w Cortina d'Ampezzo zajęła w gigancie 19. miejsce. Jest również aktualną mistrzynią Polski. Mamy w Łodzi znakomitą alpejkę. Kto by się tego spodziewał!