Nie wszyscy kibice odebrali karnety na mecze Widzewa. Dlaczego?

Dariusz Kuczmera
Dariusz Kuczmera
Zaktualizowano 
Klub apeluje, by kibice, którzy wykupili karnety, odebrali je. Kiedy fani mogą odbierać karnety na mecze domowe Widzewa w sezonie 2019-2020?

W poniedziałek i wtorek, w godzinach 10:00-18:00, karnety, zamówione z opcją odbioru osobistego, odebrać będzie można w oficjalnym sklepie Widzewa zlokalizowanym pod trybuną D stadionu przy al. Piłsudskiego 138. W dniu meczu z Górnikiem Łęczna, czyli w środę 21 sierpnia 2019 roku, od godziny 10:00 do 16:00 karnety dostępne będą w sklepie, a następnie w kasie nr 1 stadionu.

Klub sprzedał 16339 karnetów na nowy sezon, dzięki czemu szósty raz z rzędu ustanowił rekord Polski w liczbie sprzedanych abonamentów.

Nie wszyscy jednak jeszcze odebrali karty wstępu na Widzew. Dlaczego? Czy spowodowane jest to wakacjami, czy jest jakiś inny powód?

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 27

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-20T07:24:36 02:00, Ja:

Są żniwa - skończą się to się przyjedzie na klęcznik i odbierze.

Już po żniwach imbecylu. Zboże wymłucone i słoma w stodole, a ty przygotuj się na jom kipur się szykuj, bo się zbliża

J
Ja

Są żniwa - skończą się to się przyjedzie na klęcznik i odbierze.

Ł
Łódź tylko Widzew

Nie wszyscy wrócili Jeszce z urlopów

Widzew To nie lks że jedzie na wakacje do Zgierza

Do września będą odebran

G
Gość
2019-08-19T22:23:20 02:00, Gość:

zobaczyli co ich widzewiu gra i zrezygnowali. teraz w kobylinie i bedzelinie fajniejsze atrakcje są...

A co ci Kobylin i Będzelin przeszkadza? Tam jest rzeczka i na łące krówki. Z których to żydowski mieszczuchu pijesz mleko.

G
Gość

zobaczyli co ich widzewiu gra i zrezygnowali. teraz w kobylinie i bedzelinie fajniejsze atrakcje są...

B
Bauer

Widzewiaka

Do chlewa.

D
Do Łódzi

Na stancię przyjmę ?

G
Gość
2019-08-19T18:31:32 02:00, Gość:

Jestem wieśniakiem z miasta Łodzi i dobrze mi z tym. Kocham WIDZEW i sram na psełdo mieszczuchów z żydowskiej bandy kałesu, cracowii, lecha i tych. Jude gang to wasze motto. Banda tęczowych ignorantów.

2019-08-19T19:37:08 02:00, www:

Lutka rozenbauma też wyzywałeś od żyda ????

Tak, bo to jego żydowskie pochodzenie i Ryśka Wintera też, cwaniaczku

w
www
2019-08-19T18:31:32 02:00, Gość:

Jestem wieśniakiem z miasta Łodzi i dobrze mi z tym. Kocham WIDZEW i sram na psełdo mieszczuchów z żydowskiej bandy kałesu, cracowii, lecha i tych. Jude gang to wasze motto. Banda tęczowych ignorantów.

Lutka rozenbauma też wyzywałeś od żyda ????

M
M
2019-08-19T19:15:25 02:00, Ty:

Może pomylili stadiony, chcieli na Łódzki Kawałek Stadionu, a kupili na Remisowe Towarzystwo Sportowe i teraz wstydzą się, że po pijaku kupowali.

Zaraz I-liga

T
Ty

Może pomylili stadiony, chcieli na Łódzki Kawałek Stadionu, a kupili na Remisowe Towarzystwo Sportowe i teraz wstydzą się, że po pijaku kupowali.

G
Gość

Jestem wieśniakiem z miasta Łodzi i dobrze mi z tym. Kocham WIDZEW i sram na psełdo mieszczuchów z żydowskiej bandy kałesu, cracowii, lecha i tych. Jude gang to wasze motto. Banda tęczowych ignorantów.

G
Gość
2019-08-19T14:52:53 02:00, Gość:

Wisła - łks 4:0 i wszystko jasne białe parchy co nie

2019-08-19T14:56:01 02:00, www:

ŁKS ekstaklasa

srts 2. liga - jasne byczyński buraku....co tak ?

Ciemne biała lebiego

G
Gość

I klepsydra pękła jak naPOmpowany balon a smród gorszy jak z ZOO

w
www
2019-08-19T14:52:53 02:00, Gość:

Wisła - łks 4:0 i wszystko jasne białe parchy co nie

ŁKS ekstaklasa

srts 2. liga - jasne byczyński buraku....co tak ?

Dodaj ogłoszenie