Niespodzianka dla dzieci. 130 biletów na mecz siatkówki!

  Niespodzianka dla dzieci. 130 biletów na mecz siatkówki!

  Agnieszka Magnuszewska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Niespodzianka dla dzieci. 130 biletów na mecz siatkówki!
  1/3
  przejdź do galerii

  ©FIVB

  Władze miasta przygotowały specjalną niespodziankę dla małych łodzian. W czwartek do małych mieszkańców miasta trafi 130 podwójnych zaproszeń na niedzielny mecz Ligi Światowej, Polska-Brazylia.
  - Bilety będą rozdawane w czwartek, w g. 17-18, w Centrum Obsługi Mieszkańców mieszczącym się w Pasażu Schillera - poinformowała na środowej konferencji prasowej Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi.

  ***

  Cztery koncerty i mecz Ligi Światowej siatkarzy, które odbędą się w czerwcu w Atlas Arenie skłoniło Zarząd Dróg i Transportu do wyznaczenia dodatkowych miejsca parkingowych w pobliżu hali. Zostaną udostępnione już w najbliższy weekend.

  Piątkowy koncert Erica Claptona i niedzielny mecz Ligi Światowej Polska - Brazylia to tylko część czerwcowych imprez w Atlas Arenie. Za dwa tygodnie zagra w niej Green Day, pod koniec czerwca Toto, a między tymi koncertami zostanie jeszcze zorganizowany festiwal Disciotex. Dodatkowe miejsca parkingowe będą więc bezcenne.

  - Wystąpiliśmy do zarządu dróg o wydzielenie pasa wzdłuż ul. Bandurskiego na miejsca parkingowe. Zmieści się tam około 700 aut - mówi Krzysztof Maciaszczyk, prezes Miejskiej Areny Kultury i Sportu.

  Po zachodniej stronie ul. Bandurskiego miejsca zostaną utworzone między ul. Krzemieneicką a Carrefourem. Po wschodniej części Bandurskiego miejsca parkingowe będą wyznaczone od ul. Krzemienieckiej do Bratysławskiej. Nowe parkingi będą dostępne tylko w dniach koncertów i meczu. Do zostawienia auta w domu może zmotywować łodzian zwiększona częstotliwość komunikacji miejskiej. Do 40 minut po zakończeniu imprez w Atlas Arenie autobusy i tramwaje będą jeździć z częstotliwością co 10 minut.

  CZYTAJ TAKŻE:
  Liga Światowa: Anastasi podał skład. W piątek gramy z Brazylią

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo