Nowy Wydział Filologiczny i kampus UŁ widziany z góry...

  Nowy Wydział Filologiczny i kampus UŁ widziany z góry [ZDJĘCIA]

  mach

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Nowy Wydział Filologiczny i kampus UŁ widziany z góry [ZDJĘCIA]
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Łukasz Kasprzak

  W sobotę przed godz. 14 pod Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego podjechał podnośnik. Za jego pomocą każdy chętny mógł znaleźć się na wysokości kilkunastu metrów, aby z tej perspektywy oglądać budynki UŁ - a wśród nich powstający nowy gmach Wydziału Filologicznego, którego budowa ma się zakończyć wiosną 2014 roku.
  Sprowadzając podnośnik uczelnia włączyła się w program "inwestycyjnych" wycieczek z okazji 590-lecia Łodzi. Pod pojazdem szybko utworzyła się kolejka chętnych na wyniesienie. A w niej znalazł się m.in. Krzysztof Wojda.

  CZYTAJ TEŻ: Nowy Wydział Filologiczny UŁ dopiero w 2014 roku [ZDJĘCIA]

  - Oglądam, jak zmieniają się łódzkie uczelnie. Z programu wycieczek wybrałem też wizytę w Fabryce Inżynierów XXI wieku Politechniki Łódzkiej. Sam skończyłem politechnikę, teraz trafił tam mój syn - mówił pan Krzysztof.

  Fabrykę Inżynierów, czyli nową siedzibę Wydziału Mechanicznego PŁ, która dla studentów i kadry będzie dostępna od nadchodzącego roku akademickiego można oglądać także w niedzielę - w godz. 10-18.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo