Od dziś jestem kibicem ŁKS Commercecon i szykuję się na nowy sezon

Anna Buda
Rywalizacja łódzkich siatkarek o brązowy medal mistrzostw Polski była pasjonująca. Biało-Czerwone, czyli siatkarki ŁKS Commercecon, zakończyły sezon ponownie zdobywając brąz.

To był niesamowity mecz z wielkimi emocjami. Pierwszy set zakończył się wygraną Łks (25:18), drugi również (25:18). Wydawało się, że zwycięstwo jest w zasięgu ręki. Jednak w połowie trzeciego seta Grot Budowlani zaczęli odrabiać punkty. Trzeci set zakończył się zwycięstwem Budowlanych (25:23). Ostatecznie zwycięską drużyną została ŁKS Commercecon zdobywając w czwartym secie (25;18). Dziewczyny z Commercecon były cały czas dopingowane przez licznie przybyłych kibiców, czego nie można powiedzieć o kibicach Grota Budowlanych, którzy nie czekali na oficjalne zakończenie i opuścili halę. Brawa za mecz dla przegranej drużyny oddali kibice ŁKS Commercecon wypominając wcześniej kibicom Grota, że Ci opuścili swoją drużynę.

Na meczu siatkówki byłam pierwszy raz. To była spontaniczna decyzja, dostałam zaproszenie i pomyślałam - dlaczego nie Przyjechałam z córką. Nie wiedziałam, że na hali panują takie emocje! To niesamowite. Kibicowałam drużynie ŁKS Commercecon. Tu wszyscy czują się jak jedna wielka rodzina. Na mecz przyszły nawet malutkie dzieci 5-10 letnie, które miały zorganizowany dla siebie kącik z malowaniem buziek. Od dziś mogę powiedzieć, że jestem kibicem (uśmiech) i szykuję się na nowy sezon.