Okradł samochód i zostawił w nim swój paszport

  Okradł samochód i zostawił w nim swój paszport

  mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Okradł samochód i zostawił w nim swój paszport

  ©Jarosław Kosmatka/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Nawet 15 lat więzienia grozi 37-letniemu mężczyźnie, który okradł samochód na ul. POW. Wpadł, ponieważ w okradzionym przez siebie aucie zostawił… plecak z dokumentami.
  Okradł samochód i zostawił w nim swój paszport

  ©Jarosław Kosmatka/archiwum Dziennika Łódzkiego

  W czwartek, ok. g. 4.30, mieszkanka ul. POW zauważyła mężczyznę kręcącego się przy samochodzie sąsiada. Gdy zawiadomiony przez nią właściciel zszedł, by sprawdzić, czy wszystko jest w porządku z jego pojazdem, okazało się, że jedna z szyb w samochodzie jest wybita, a ze środka ktoś ukradł radio i kilka drobiazgów.

  Gdy wezwani przez poszkodowanego policjanci przybyli na miejsce, sąsiadka właściciela samochodu dokonała kolejnej obserwacji.
  W krzakach nieopodal, zauważyła mężczyznę, który wyciągał z nich różne przedmioty. Następnie podszedł do policjantów i zapytał, czy nie natknęli się na jego plecak, który ktoś miał mu niedawno ukraść.

  Mundurowi błyskawicznie skojarzyli plecak, który miał być skradziony mężczyźnie, z tym który znaleźli w środku okradzionego samochodu. Znajdował się w nim paszport z danymi mężczyzny. To, oraz fakt, że czujna sąsiadka rozpoznała w nim osobę kręcącą się wcześniej wokół samochodu, zdecydowało o tym, że 32-latek został zatrzymany. Okazało się, że był już notowany za podobne przestępstwa. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu nawet 15 lat więzienia.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ?

  Spoko (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 3

  To w końcu 37 latek czy 32 ?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo