PGE GKS Bełchatów stawia na wychowanków

  PGE GKS Bełchatów stawia na wychowanków

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Drużyna PGE GKS na oficjalnej prezentacji na rodzinnym pikniku
  1/2
  przejdź do galerii

  Drużyna PGE GKS na oficjalnej prezentacji na rodzinnym pikniku ©Ewa Drzazga

  Bartłomiej Bartosiak podpisał nowy kontrakt z klubem z PGE GKS Bełchatów. Wychowanek PGE GKS związał się z klubem umową do końca najbliższego sezonu. Pierwszy zawodowy kontrakt w życiu podpisał też lewy obrońca Mateusz Szymorek, który, według umowy, ma grać w PGE GKS przynajmniej do 30 czerwca 2016 roku. Z kolei kilka dni temu umowę o rok podpisał inny wychowanek bełchatowskiego klubu Krzysztof Michalak.
  We wtorek bełchatowianie rozpoczną już ostatnie przygotowania do nowego sezonu. Pierwszy mecz w pierwszej lidze rozegrają już w najbliższą niedzielę o godz. 18 na własnym stadionie, a ich przeciwnikiem będzie beniaminek rozgrywek Puszcza Niepołomice.

  W poniedziałek trener Kamil Kiereś dał swoim piłkarzom dzień wolny, ale już we wtorek będą trenować. Z kolei na środę szkoleniowiec zaplanował dwa treningi. Wiadomo, że nie będzie specjalnego zgrupowania, a analiza gry przeciwnika, który przecież dla grających jeszcze kilka tygodni temu w ekstraklasie bełchatowian jest kompletnie anonimowy, odbędzie się w sobotę.

  Trenerzy i piłkarze PGE GKS zapraszają swoich kibiców na pierwszy mecz sezonu. Bilety w atrakcyjnych cenach już trafiły do sprzedaży.

  ZOBACZ: Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów [ZDJĘCIA]

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo